Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SOS! Mi történt?

SOS! Mi történt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap kaptam egy laptopot. Most írta ki egy perce, hogy a Windows veszélyforrást észlelt. Most ez mitől lehet és mit kell tennem? Konkrétan még semmit nem csináltam rajta. Kérlek segítsetek.

2019. dec. 25. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha van rádugva net akkor frissitsd a Windózt, ha nincs rajta net, akkor csak keresd meg a virusvédelmi szoftvert és futtass le 1 ellennőrzést.
2019. dec. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Wifivel vagyok rajta. Windows 10 Home verzió van rajta. Lefuttatom azt a vizsgálatot. Van ötleted esetleg, hogy milyen "veszély" lehet ez 1 nap után?
2019. dec. 25. 20:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Frissitések elmaradásakor szokása riasztani.
2019. dec. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Oda szokta írni azt is, hogy mi baja van, vagy rá kell kattintani, csak nem emlékszem pontosan, mert nem ilyet használok.

De nem mindig kell komolyan venni, mert szeret fontoskodni is a Biztonsági Központ vagy mi. Amit én az elsők között szoktam letiltani, telepítés után.

2019. dec. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt írja ki, hogy engedélyezem e, hogy a gyártó módosításokat hajtson végre az eszközön? Ez micsoda?
2019. dec. 25. 20:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Valami települni készül, és amikor ír a lemezre, rákérdez előtte.
2019. dec. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!