Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik számítógép webáruházból...

Melyik számítógép webáruházból érdemes új, gamer pc-t venni?

Figyelt kérdés
ár-érték arányban melyik a legjobb?

2019. dec. 27. 00:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Ahol a legolcsóbban jössz ki, mindenhol vannak akciók, vagy épp van ahol alapból olcsók. Észrevételem szerint a compker kínál mostanában nagyon jó árban dolgokat, de ha egész gépet akarsz összerakni, és szereléssel együtt kéred, akkor a PCX-et tudom ajánlani.

Ba írsz ide igényt, árat, periféria/monitor kell-e, akkor összedobjuk a lehető legjobbat.

2019. dec. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Compkernek valóban jó árai vannak, viszont van amit más áron ad ha Árukeresőről mész vagy simán felmész az oldalra.
2019. dec. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
PCX +1
2019. dec. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 MGéza ***** válasza:
Előre összerakottat sehol,mindig el van baltázva valahol. Olyan helyen ahol van gépösszerakó: Ipon, pcx, bluechip pl. Lényeg hogy magad választhasd meg mi kerül bele.
2019. dec. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4


azt konkrétan bármelyik webshopban lehet, a kosárba azt raksz be amit akarsz,


a pcx drága


a compkernek vannak manapság a legjobb árai

2019. dec. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2019. dec. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

200-250 k közt szánnék rá max, de nem tudom amúgy hogy mit érdemes csinálni.

Mostani pc-m i7 2700 k , 1 tb hdd, 60 gb ssd, 8gb 1333 ram, ati 6950 2gb videókártya, gigabyte ga-p67a-ud3p-b3 alkatrészekből áll össze. Ebből max a hdd-t és a processzort tartom jónak, a többi része már nem túl erős, valami olcsó tápegység van benne most mert amivel eredetileg össze volt állítva az lefüstölt, a gépházból meg kilóg a videókártya kábel és az oldalát sem tudom rátenni :D

Ha a jelenlegibe egy nvidia 1660 videókártyát, meg 3000 mhz körüli ramot, meg 250-500 gb ssd-t raknék, ahhoz kell cserélni alaplapot? Ha igen akkor felejtős ez az ötlet

2019. dec. 27. 12:37
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze hogy kell. Alapból 3000MHz-s DDR3-as RAM felejtős, főleg hogy a lapod max 2133-ig támogatja, a procid meg 1333-ig. DDR3-ból nem is tudom van-e ekkora órajelű RAM, ha van az valami brutál húzott darab lehet, ami olyan drága is.

A VGA-val nem is lenne gond, még a proci is el-el lenne vele.

2019. dec. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!