Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van magyar kiosztású billentyű...

Van magyar kiosztású billentyűzet, amelynek gombjai "laposak"?

Figyelt kérdés
Laptopot használtam 4 évig (ASUS X540L), megszoktam a gép "lapos" billentyűit. Most váltottam asztali gépre, de kényelmi okok miatt nem szeretnék más billentyűzetet megszokni. Keresgéltem árukeresőn, és további webáruházakban majdnem másfél órát, de nem találtam olyan terméket, amelynek laposak a billentyűi, és hagyományos magyar kiosztása van ( [link] Ezért fordulnék hozzátok, hátha ti is olyan klaviatúrát használtok, mint amit most keresek. Köszönöm előre is a válaszokat! :)

2020. jan. 1. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem Logitech K360-am van, a bilentyűi olyan laptopszerűek, nekem nagyon kényelmes rajtuk gépelni.
2020. jan. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Aki linket az utána írt zárójel miatt nem tudja megnyitni, itt van még1x

[link]

2020. jan. 1. 16:38
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm 1. a gyors választ! A kiosztása is megegyezik a hagyományos magyar billentyűjével?
2020. jan. 1. 16:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Az enyémnek igen, de az már vagy 5 éve megvan.

Nem tudom, hogy amit most árulnak, annak pontosan ugyanilyen kiosztása van-e, szerintem igen.

2020. jan. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!