Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel core i7 6700 idén még...

Intel core i7 6700 idén még elég a játékokhoz?

Figyelt kérdés

sziasztok érdeklődnék,hogy az említett processor csere érett e már vagy,most már cserélni kéne? Az a baj elég magas áron futnak most az erősebb processzorok!

A gépem:

CPU:Intel core i7 6700

RAM:16gb DDR4

Alaplap:gigabyte gaming z270 k3

GPU:Asus dual RTX 2070 OC 8GB


Köszi a válaszokat!


2020. jan. 2. 08:52
1 2
 1/11 hypno ***** válasza:

Ez most komoly?

Mégis mit tapasztalsz?

Ha játszol vele csak tudod, hogy mennyire elég.

2020. jan. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez egy 6-os szériás processor most még megy rajta sok játék bár egy metro exodus azért nagyon ultra grafikán már érezhetően gyengébben fut! Most azt nem tudom hogy a processzor hibája e!
2020. jan. 2. 09:02
 3/11 anonim ***** válasza:
Bőven elég. Én minden játékot HD(720)ba tolok évek óta és nincs igényem nagyobb felbontásra mert így is látszik minden és élvezem a gaming minden formáját csínyját bínját! :)
2020. jan. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne akarj ultrán játszani, vedd le Highra és mond meg hol a különbség. Amúgy amíg nem akarsz egyszerre nagyon sokféle dolgot csinálni és eléred a cél FPS-t szerintem jó vagy.
2020. jan. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Most azt nem tudom hogy a processzor hibája e!"


Ez könnyen kideríthető az ún. MSI Afterburnet program segítségével. Ez játék közben mutatja meg az erőforrás használatot. Az lesz a szűk garat, amit a géped szinte teljesen kihasznál. Például kihasznála 95-100%-ig a procit, míg a kártyádat csak 60-70%-ig. Akkor a proci a gyenge.


Itt egy videó a telepítésről: https://www.youtube.com/watch?v=mUS3zx0DlHg&app=desktop

2020. jan. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
értem köszi a válaszokat ezt a progit kipróbálom:)
2020. jan. 2. 10:01
 7/11 anonim válasza:
kérdező divat vagy?kijön egy új játék gyors játszanod kell vele?
2020. jan. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
mi a problémád?
2020. jan. 2. 10:43
 9/11 anonim ***** válasza:

Intel core i7 6700 még jó ideig, játékokra elég lehet.

Sokan beleesnek abba a hibába, hogy az erős procit keresik játékra. Ez nagy tévhit. Full HD vagy még magasabb felbontáson történő játékhoz nem a CPU-t kell erősebbre cserélni, hanem az erős videokártyára kell fókuszálni.

2020. jan. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem a lehető legtöbb FPS a cél a lényeg akkor bőven jó ez még. Ha 60 alá beesik az jó eséllyel már nem a proci hibája lesz hanem a videókártya. Én egy 3770K van tolom mai napig és csak 1 2 játék ami úgy igazán térdre kényszeríti de azok is csak bizonyos részeken.
2020. jan. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!