Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Win7 telepitéskor végigmegy a...

Klaszlo62 kérdése:

Win7 telepitéskor végigmegy a telepítés, bekéri a serialt és az ujraindításkor kikapcsolja a monitort de a gép megy. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2020. jan. 2. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak tipp

Én is jártam így ,ha jól emlékszem AMD-kártyával

A videókártya illesztőprogramja volt a ludas (amit a win.7 felrakott) csökkentett módban töröltem az illesztőprogramot akkor az első újrainditásig jó volt.

2020. jan. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csinált ilyet. Volt egy dvi ès egy vga portom. Kèt monitorom volt, az elsődleges ment a vga portra, a másik a dvi portra egy dvi->vga átalakítóval. Mikor újratettem mindig az általam másodlagoskènt használt monitornak adott jelet alapèrtelmezettkènt.
2020. jan. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
csökkentett módban vagy HÁLÓZATTAL.Majd felrakod ezt [link] ott ki választod hogy gpu és AMD/GEFORCE okés ha megvan rá mész tisztítás és ujra indítás.És ennyi :) Hace fun <3
2020. jan. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is csinált ilyet. Biztos valami hibás illesztőprogram okozta.
2020. jan. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!