Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék monitort venni, de...

Szeretnék monitort venni, de milyet?

Figyelt kérdés
120hz, 1ms, ips panel. Nvidia gtx 1660 ti videókártyám van. Szeretnék venni egy monitort, viszont sehol nem találok olyat ami a fent emlitettek szerint megfelelne. Sokat hallottam arról, ha veszek egy 144hz-es monitort, az szépen gyönyörűen viszi pl. az R6-ot, viszont, ha bekapcsolom utána a Division 2-t, akkor leprodukálja az FPS-t 75-re és nagyon csúnyán adja vissza. Ezt szeretném elkerülni, és a GYIK kedves felhasználóit segitségül kérni. Mit javasoltok? Ár érték arányban maximum 150-170ezer forintig akarnék menni, de ha kevesebb az se baj. Félre értés ne essék, rengeteget kerestem, olvastam utána témának, de sehol nem találok ilyes fajta monitort. Jelenleg laptopról irok, azért nincs hosszú i betű.

2020. jan. 3. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
A hz igazabol a max fps-t szabja meg, van olyan 4K 144hz monitor ami 100 alatt vagy 100korul van, ha 144hz es a monitorod es 250fpses van attolmeg nemlesz 250fps amit a monitoron latsz, hanem csak 144 fps, ha a folott van a mosgasok rondak lesznek, erre van az ugynevezett Vsync beallitas ami lokkolja hogy 144fps fole menjen (vagy amennyi hz es a monitor) nemkell 170et kolteni ra
2020. jan. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen, akkor meg is van melyiket veszem! Ment a zöld kéz.
2020. jan. 3. 17:24
 3/4 anonim ***** válasza:

27" Acer Nitro XV273Xbmiiprzx Gaming

[link]

2020. jan. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2020. jan. 6. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!