Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Takarítás után nem indul a...

Takarítás után nem indul a gép, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Kifújtam a gépet komoresszorral, kivettem a ramokat, hogy megtöröljem a port,visszatettem, majd mikot minden kábelt visszadugtam, a gépet inditanam. Elindul ( hallom), de egy másodperc után leáll, és úgy 5mp múlva megint elindul, szintén 1mp és leáll. És ez a folyamat ismétlődik. Ebben kérnék segítséget, sürgős lenne egy beadandó elkészítéséhez.

Ha esetleg szükséges , leírom a hardvereket:

I5 7500 , gigabyte ha b250m ds3h alaplap

A táp:fsp hexa 500w

A hdd:és ezex blue 1tb

Előre is köszi a segítséget!!



2020. jan. 4. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet rosszul raktad vissza a ramot, vagy valami nagyobb kárt csináltál. Kompresszorral alapból nem szakszerű tisztítani, csak úgy a ramokat se törölgetjük, meg ha ventillátornál is fújod a levegőt azokat is megfogod, hogy ne pörögjenek.

Nézd meg hogy jól raktál-e vissza mindent. Ha igen, akkor valami elromlott a nagy takarításban.

2020. jan. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Idő közben észre vettem hogy az egyik ramot rosszul tettem vissza,ezt orvosolva már elindult a gép.
2020. jan. 4. 12:38
 3/3 anonim ***** válasza:
RAM modulokat még egyszer pakold be, kattanásig, mind a két végét nyomd le, azt amelyikkel kezded kétszer. Ha ezután se megy akkor minden csatlakozót húzz ki és kapásból vissza.
2020. jan. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!