Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A monitorokról kell írnunk...

A monitorokról kell írnunk egy ppt-t, segíts nekem. Asd?

Figyelt kérdés
A monitorokról kell írnunk/készítenünk egy ppt-t az iskolába, hány fajta monitor van? CRT, LCD? Mi az a PDP, és a LED, OLED, QLED Ezek közé tartozik, vagy az valami más, az csak a kinézeten javít. Ha a PDP is ide tartozik, akkor segítsetek leírni hogy hogyan működik. Asd?

2020. jan. 7. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Google a baràtod. Nem ìrom meg a hàzid.
2020. jan. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kérdezted már és kaptál is segítséget:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__..


Senki nem fogja megcsinálni helyetted, hiába fogod pár naponta újra kiírni.

2020. jan. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor minek jöttök ide ha annyit kapok, "senki se fogja megírni a házid". Csak ne írjatok semmit ha nem segíteni fogtok :))
2020. jan. 7. 20:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert akkor harmadjára is ki fogod írni arra hivatkozva, hogy nem kaptál választ, miközben szándékosan nem fogják eléd tolni a kész beadandót. Ezt az ASD-ozást meg inkább hanyagold, olyan mintha külön jeleznéd, hogy retardált vagy.


Minden kérdésedre ott a válasz a neten, csak rá kellene keresni.

2020. jan. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ne hívj retardáltnak, feltettem ugyan azt a kérdést azért hátha valaki idetalál és megcsinálja a házim, azóta már megcsináltam egyedül, ötös lett by the way + azért szoktam kiírni azt hogy "Asd?" Mert nem tehetsz fel kérdést kérdőjelek nélkül a szövegedbe. Most voltak kérdőjelek a szövegbe de megszokásból odaírtam most is.
2020. jan. 12. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!