Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Euro Truck Simulator 2-t...

Euro Truck Simulator 2-t fullon játszani?

Figyelt kérdés

Szerinted milyen proci meg videókártya lenne az ami fullon ultra beállításokkal elvinné a játékot?


A lehető legolcsóbb megoldás érdekel!!


Az se érdekel ha 10 éves cuccok, csak megfeleljenek a szándékaimnak.


Köszönöm!



2020. jan. 9. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Olcsó megoldás a meglévő konfig fejlesztésével, használt alkatrészek vásárlásával, új alkatrészek vásárlásával, valyon mire gondolt a költő?

[link]

Itt beírkálod, hogy most milyen hardvereid vannak, feltéve, hogy vannak és láthatod, hogy milyen beállítások mellett körülbelül hány fps-re számíthaszt. Ha valami gyenge, pld mondjuk egy 750ti videókártyád van, de max beállításokat szeretnél és havertól olcsón megkapnál használtan egy 1050TI kártyát, akkor megnétzed azzal és máris láthatod, hogy a max beállításos 25 fps máris 60-ra nőtt.

2020. jan. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%

A lehető legolcsóbb megoldás 400ezer forint körül lesz...

Nagyon tud ám felfelé elszállni a gépigénye annak a szarul optimalizált vacaknak.

2020. jan. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gtx1050ti már elegendo lenne es nem is draga
2020. jan. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én egy 730GT-vel is teljesen jól tudtam játszani, mondjuk én Linux alatt...
2020. jan. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nagyon f a sz a hogy egyeseknek 50 ezer forint nem pénz.

50 ezerért a kártya nem drága.

Remek!


Én össze vissza 30 ezret tudok erre elkölteni, mert nem vagyok burzsuj par.szt és nincs apucim aki támogasson.


Alaplap, cpu, videókártya.

Ennyi kell 30-ból.

Ebben tudtok-e segíteni?

2020. jan. 12. 17:29
 6/8 anonim ***** válasza:

Alaplap, cpu és vga összesen 30ért megoldható, de akkor nem fog full grafikán menni az ets2. Ha full grafika kell az használt cuccokból is drágább. Képzeld, engem sem támogat senki, de ha van igény, akkor arra költeni kell.

Nekem egy szép elegáns és megbízható autó kellene, aminek erős motorja van, költségmentes, de átírással együtt nem akarok 200ezernél többet költeni rá. Hmm, lehet hogy lejjebb kellene adni az igényekből?

2020. jan. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

8 éves játék!

Nehogy már ne menyjen fullon.


Na már találtam is 6 magos 3.5 gigás cpu-t alaplappal együtt 20-ért.

Már csak vga kell.

2020. jan. 12. 18:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Ujonnan sehol nem kapsz ennyiert, hasznalt cuccokat kell nezned pl gtx750ti már van 10 ezerert
2020. jan. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!