Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megy egy régebbi mondjuk...

PRO-Robika kérdése:

Megy egy régebbi mondjuk 2001es alaplapban egy ujfajta RADEON HD3650 vagy HD4670 videókártya hogyha az alaplap maximum AGP4Xes agp sebességel tudja futtatni a kártyákat?

Figyelt kérdés
Nemem MSI-MS6399 van és érdeklődök hogy esetleg futna e a gépemben egy 1GB vagy 512MB HD 4670 bvagy hasonló kártya gond nélkül agp4x sebességgel, mert csak AGP4X sebességet tud max az alaplapom:D
2010. júl. 21. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, hogy visszi-e azt majd valamelyik guru megmondja.


A választás


Milyen procid meg memoriád van meg ilyenek?


Ki-e tudja majd a géped használni a 4670-et? Mekkora felbontásba szoktál játszani minél nagyobb felbontás annál több memoria kell a VGA-ra.

2010. júl. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen megy, csak AGP-s videó kártyát kell venned... De nem éri meg, inkább vegyél egy új alaplapot, processzor meg mindent. AGP 4x már nagyon régen volt...

A 4670esnek van AGP-s változata....

2010. júl. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2400Mhz Celeron Processzor, 1GB SDRAM, 430WTÁP. MSI-MS6399 Alaplap. és tényleg nemtom hogy futna e egy 4670 1GB-os kártya egy ien alaplalpba ami ráadásul 2001-es... És amugy nem lenne baja a z alaplapnak meg a videokarinak sem ha megvenném bele a hd4670eset?
2010. júl. 22. 12:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát az biztos, hogy nem használná ki a videokártyát, most milyened van? Én AGP-be mindig a X1650Pro-t szoktam ajánlani mert azt még úgy ahogy kihasználja de nem az egészet. Használtan már elég olcsón kapsz nekem is van egy ilyen karim megvagyok elégedve vele, bár most csak eladásra vár.
2010. júl. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!