Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működhet a két...

Miért nem működhet a két videókártya egyszerre, mi lehet a megoldás rá? Intel HD3000-Nvidia gt550m

Figyelt kérdés

Tehát! Van egy asus n53sv notim, és van benne egy corei7 a benne található grafikus maggal(HD3000).. ugye ez a könnyeb feladatokhoz kell.. és van mellette egy Nvidia GT550m es erős vga. A problémám az, hogy nem tudom vezérelni a vga-kat.. egyedül az intel HD3000 ének tudom behozni a beállításait. Mikor belemegyek a vezérlőpult/Nvidia vezérlőpultba, akkor ezt írja ki: "Az nvidia megjeenítési beállítások nem elérhetők!

Jelenleg nem csatlakozik megjelenítő az Nvidia GPU-hoz"

Mégis pontosan mit akar ez jelenteni? Már vagy 3 x raktam fel régebbi és ujjabb nvidia drivereket, illetve már a windowst is ujratettem, de nem megy..


Problémát pl játékoknál nem okoz, mert alapértelmezetten a nagyteljesítményü gpu-t kezdi használni. De mikor pl 3d-s filmet akarok betölteni a vlcvel, ott ugye alapértelmezetten a gyengébb gpu-t kezdi használni, ami nagyon nem elég már.. De nem is az a lényeg, hanem , hogy szerintetek mi a megoldás?


2011. nov. 12. 11:02
 1/1 anonim ***** válasza:
A Bios-ban keresd meg a vga beállításokat, valami olyat keress: Enable VGA if no GPU, vagy Auto select GPU, ha valami ilyesmit leltél, jó helyen jársz.
2011. nov. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!