Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most építek gépet 2020 ra +-...

Most építek gépet 2020 ra +- pár évre? (használtat! )

Figyelt kérdés

És nem javaslat kell, hanem értékelés hogy jó e tisztázzuk le!

nos

Processzoron sokat gondolkodtam de szerintem a Ryzen 2700 (no X) verzió megteszi a dolgát, ha netán renderelni is akarok, elég gyors rá, illetve ez mellé társul 2x8 gb DDR4 GSkill ram 2666 Mhz ami szerintem a legtöbb játéknak elegendő kell hogy legyen, az alaplap az egy MSI B450M-A PRO MAX nem extra, de támogatja a CPU-t olyan parasztossan mondva belerakom oszt megy. na és a legfontosabb, az a videókártya, sokat gondolkodtam mi legyen amd vagy nvidia, de a zöldet választottam, az pedig egy Rog Strix 1080 Ti változat, ami állítólag 2080 szintet képes hozni (néha) nos ezt úgy nézzétek hogy 863 Euróba jött ki. Vélemény? Persze 1 TB HDD és 240 GB SSD ezek öröklődő dolgok.


2020. jan. 11. 01:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivel nagyjából eldöntöttél mindent, így azt tudom mondani rambol ne,hogy szar 2666mhz et tegyél AMD mellé mert durván lassabb lesz mint a 3200mhz vagy a felettiekkel én ezzel ajánlom 31k ért: Kingston HyperX Predator 16GB (2x8GB) DDR4 3333MHz HX433C16PB3K2/16

ezzel hibátlanul futnak a ryzenek 3333mhz en. Én hosszútávra viszont biztos 3600 al venném, a helyedben ahogy magam is tettem. Annyival erősebb magoonként, hogy nem éri meg nem azzal venni főleg ha ennyit kiadsz egy gépre és tényleg hosszútávra kell 6mag12szálon elég lesz. Nagyot ugrott a 2.genről 3.ra az ryzen. Vga jó választás de nézz utánna az áraknak mert ezt a teljesitményt tudja kb az RTX 2070 Super(ami rtx 2080 szint majdnem) Lehet tudsz pár tizezret spórolni is.

2020. jan. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Ramnak mindenkepp corsair vengeance 3333mhz ddr4 ez a legjobb rijzenhez
2020. jan. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!