Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudom hosszútávon használni...

Tudom hosszútávon használni gamelésre a pendrive-omat?

Figyelt kérdés
Gondolkozok egy gép vételben, viszont nagyon kevés a tárhely. 250GB ssd van és ennyi. Viszont van egy teljesen üres 2TB-os pendriveom. Az lenne a kérdésem, hogy erre rátudnám tölteni a steamet stb-t, és emellett tudnám normálisan tárolni a dolgaimat a pendriveon? Az lenne a tervem, hogy a nagyot foglaló dolgok a 2tb-on lesznek, a többi szirszar az ssd-n.

2020. jan. 11. 16:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Felejtsd el.
2020. jan. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Az átviteli sebesség miatt alkalmatlan lenne a használatra. Nézd meg milyen gyors egy HDD/SSD-hez képest, élvezhetően nem fogsz rajta játszani.

2 terás pendrive-od amúgy garantáltan nincs, több százezer forint egy ilyen eszköz. Ha nem háromszor olyan vastag mint egy átlagos pendrive és csak pár ezerért vetted, az jó esetben egy 4-8 gigás eszköz ami meg van buherálva.

2020. jan. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem valami jó választás.

A sebesség miatt semmikép sem, meg hát a pendrive nem tartózik a megbízható tárolók közé, nem jó ha folyamatosan írva/olvasva van a tartalma.(tudom a HDD sem megbízható, de annak közel sem okoz annyi kárt az írás mint egy pendrive-nak)

2020. jan. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
tehát vagy egy 380.000 ft os pendriveod de sajnálod a pénzt egy 18000 ft os hdd re?
2020. jan. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Fake kérdés.
2020. jan. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Miért fake? Nem ért hozzá, ezért megkérdezi, erre való az oldal is. Neked lehet hülye és triviális kérdés, mert már tudod rá a választ, a laikusnak pedig nem az. Ha mindenkit lehülyéznénk meg kigúnyolnánk mert olyan dolgot kérdez, amire nem tudja a választ, az oldal értelmét vesztené.
2020. jan. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem ért hozzá + valószínűleg át lett verve azzal a 2TB-os Pendrive-al. Vagy, az csak nem véletlenül egy külső HDD? Mert úgy már hihetőbb lenne. Jobb lenne, ha így lenne. Úgy legalább nem lenne eleve kudarcra ítélve a célja a kérdezőnek külső nagy méretű tároló híján.

Bár nem tudom. Egy külső HDD biztosan jóval lassabb, mint a belső megfelelője. USB 3.0-n keresztül lehet átlag 30/40MB a sebessége, aminél azért érezhető lenne a lassabb betöltés szerintem. Meg kell nézni, mennyire lehetne érezni.

2020. jan. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#6 A kérdésből kivehető, hogy a kérdező tudja mi fán terem a steam, tehát játszik, ssd-je van. Na most ha valaki ennyire képben van, hogy a frászban nem tud különbséget tenni mondjuk egy kűlső hdd és egy pendrive között? Mert ha valós a kérdés, akkor az a 2 tb-os pendrive valójában egy külső hdd.
2020. jan. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

2TB pendrive??


Egyébként veszel egy nagyobb SSD-t, vagy ha van a gépben CD/DVD akkor egy HDD Caddy-vel egy HDD-t pakolsz az SSD mellé

2020. jan. 12. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

...már ha egyáltalán laptop...


Asztali gépbe simán veszel akármit

2020. jan. 12. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!