Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Erre valakinek valami megoldás...

Madox33 kérdése:

Erre valakinek valami megoldás? //kepkuldes.com/image/hcEkB7 Akár mit csinálok nem tudom elindítani a játékot Strange Brigade pc spec: 4 mag,12gb ddr3 ram,600w táp,1 gb videókártya. Gyengébb laptopon meg bejött a játék

Figyelt kérdés
2020. jan. 16. 14:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Driver a kártyádhoz: [link]
2020. jan. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Helyesen itt a link a kártya illesztőprogramjához: [link] - Windows 10 64bit fület nyisd le és ott ha lehet válaszd a 15.7.1 WHQL Catalyst illesztőprogramot. Próbálkozhatsz a Beta verzióval is, de az nem biztos, hogy stabil lesz úgy, szóval maradj a Catalyst-nál azt mondom.
2020. jan. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Egyébként eléggé esélyes, hogy elindulni sem fog a játék a videókártya miatt, hiába rakod fel a jó illesztőprogramot. Ha el is indul, ez így élvezhetetlen lesz valószínűleg még legalacsonyabb felbontásban is.
2020. jan. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
#12 Ugyanaz mindkettő :D Én csak direktbe küldtem a letöltési linket neki.
2020. jan. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#14 Nem, nem ugyanaz, mivel azzal a linkkel amit küldtél nem indul el a letöltés, mert nem történik meg az AMD weboldaláról az átirányítás, ezért letiltja a letöltést az oldal. Próbáld csak ki, kattints rá, nem fog elindulni.
2020. jan. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
[link] - ide fog átirányítani.
2020. jan. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Akkor ezt benéztem, bocsi :D AMD oldala akkor nem szereti a direkt linkeket pedig a nvidiánál működött, érdekes
2020. jan. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!