Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a fejhallgatón lévő...

Mi lehet a fejhallgatón lévő mikrofon problémája? Ha tényleg azzal van, bár nem hiszem.

Figyelt kérdés
Szóval adott a gamer fejhallgató mikrofonnal, viszont egy olyan problémába ütköztem hogy a mikrofonom semmit nem érzékel a beszédemből, viszont ha a gépem kapcsolok egy zénét, vagy bármilyen más hangot, akkor azt úgy érzékeli mintha a mikrofonba szólna, legalábbis a hangszínszabályozó úgy mutatja mintha onnan érkezne a hang. Lehet ezt valahogy orvosolni, vagy engedjem el?

2020. jan. 21. 22:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Akarom mondani *gépen és *zenét
2020. jan. 21. 23:01
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg a felvevőeszközöket. Lehet, hogy van egy Stereo Mix vagy What U Hear opció ami pont arra szolgál, hogy amit a fülesben hallasz, azt vegye fel a felvevő szoftver. Át kell állítani az alapértelmezett eszközt a mikrofonra.
2020. jan. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

És bocsánat, azt elfelejtettem hogy USB-s a hogy ja mondjam... az a része ahol be kell kapcsolnom, és maga a fejhallgató része ahol szintén mégegyszer be kell kapcsolnom az pedig vezeték nélküli. De itt van a fejes ha ez többet segít:


[link]

Egyszer- kétszer volt használva így az sem mondható hogy esetleg meghalt a mikrofon része, legalábbis szerintem.

2020. jan. 21. 23:05
 4/4 A kérdező kommentje:
És azt merre találom? Win10
2020. jan. 21. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!