Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Aki windows10re telepít...

Aki windows10re telepít vírusirtót miért teszi? Nem véd elègè defender?

Figyelt kérdés
2020. jan. 23. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Miért nem visel mindenki pink színű nadrágot és piros inget..? Ezek nem védenek eléggé a hidegtől..?


A válasz: a divat.

Nem mindenki hiszi hogy az áll a legjobban neki.. :)

2020. jan. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég csúnyán beakad az Intéző, ha megnyitok egy képekkel, vagy programtelepítőkkel, fájlokkal teli mappát, az Avastal nincs ilyen gond, több gépen is próbáltam, nézd meg te is.
2020. jan. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 qkker1 ***** válasza:
100%
Mert jobban bízok a Kasperskyben.
2020. jan. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Miután láttam, hogy a munkahelyen az egyik titkársági gép összes dokumentumát lekódolta egy zsarolóvírus, ami annak ellenére hatolt be, hogy minden gépen naprakész Win10 + Defender volt, nem igazán érezném magam védettnek Defender mellett. Nyilván a semminél jobb, és nyilván egy előreléátó ember rendszeresen készít biztonsági másolatot, de én azért nehezen nevezném megbízható megoldásnak. Egyelőre ha Windowsról van szó, nekem az Avast! még nem okozott csalódást. Bár mióta Linuxot használok, azóta nincs ilyen gondom. Egy clamav biztos, ami biztos fent van, de sokat segít, ha az oprendszer eleve biztonságosra lett tervezve.
2020. jan. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jön fel a Defender biztonság terén, de ha az ember komolyabban netezik, letölt, vagy fontos fájljai vannak, azért még mindig ajánlanak rendes tűzfalat, vagy vírusirtót.
2020. jan. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Nekem félig-meddig megszokás. Évek óta ESET-et használok, soha nem volt vele bajom.
2020. jan. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

Még egy pont az esetre

Védelem+tűzfal

2020. jan. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!