Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Létezik olyan router ami...

Létezik olyan router ami fogad sim kártyát és wifi+kábel kapcsolatot is létesít?

Figyelt kérdés
Szét gugliztam az agyamat, de nem találtam rá: olyan routert keresek, amibe bele tudok helyezni egy sim kártyát , és arról eszi a mobilnetet, és tudom róla szórni a wifi jelet plusz kábeles csatlakoztatást is végre lehet róla hajtani. Előny, ha nem horror áron van. Első sorban szeretném a mobil sticket kikerülni, olyan megoldást találtam én is. Köszönöm

2020. jan. 27. 11:42
 1/6 P.O.C. ***** válasza:
100%

Pedig van, csak sajnos nem olcsó, még ha a legalapabb gyártó termékeit is nézzük.

[link]


Vagy ha elég az N -es Wi-Fi, akkor ez is megteszik:

[link]

2020. jan. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sokkal nagyobb a választék, ha olyat akarsz venni, ami képes mobilnet sticket kezelni.

A 15zer forintba kerülő ASUS RT-AC57U képes erre.

2020. jan. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 P.O.C. ***** válasza:
100%
#2: Abba nincs 4G/LTE modem, vagyis SIM kártya foglalat. Csak az ilyen USB modemeket kezeli. De azt kikötötte a kérdező, hogy azok használatát kerülni akarja.
2020. jan. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 BeefEater ***** válasza:

Ennek egészen normális ára van (de sosem próbáltam): [link]


A Mikrotiknek van több olyan is, ami jó lehet neked.

2020. jan. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
# 3 A kérdezőnek lehet, hogy egy ilyen is jó volna, ha van stickje vagy kérhet a szolgáltatótól is, és még úgy sem kerülne túl sokba.
2020. jan. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Alcatel HH40 LTE Router 45€ az ebay-en


[link]


München-ből küldi Európába bárhová. :)


Magyarországon 28-ezer ugynez


[link]

2020. jan. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!