Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek melyik laptopot...

Dancsahan kérdése:

Szerintetek melyik laptopot lenne érdemesebb választani?

Figyelt kérdés

Tudnátok írni pro-t kontra-t a két laptop között.:)


[link]


[link]


Ezeket néztem, a paramétereik megfelelnének nekem. Csak a márkákban nem vagyok biztos, illetve hogy az adott típusoknak van-e valami rákfenéje :D Előre is köszi a válaszokat.



2020. jan. 29. 17:32
 1/5 anonim válasza:
100%
Lenovot biztosan nem vennék. Jót még nem hallotta róluk. De ez csak én vagyok.
2020. jan. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Esetleg ha valaki tud hasonló kaliberű laptopot más gyártótól, hasonló árban azt szívesen meghallgatnám :)
2020. jan. 29. 17:39
 3/5 anonim válasza:
54%
Nekem Asus van 3 éve, semmi gond vele. De ez csak én vagyok.
2020. jan. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szántóvető ***** válasza:

[link]

ennek nézz utána,olvass róla teszteket.az erő vele van ez nem vitás,ami kérdés a hűtés hatékonysága és a kijelző minősége.

2020. jan. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En Lenovo Legion-t hasznalok hasonlo parameterekkel, talan a videokartya lehet tippre regebbi benne, szeretem, nyilvan nem csucsszamitogepre szamitottam eleve ebben a kategoriaban, de azon kivul, hogy nem tudok rajta egyszerre hasznalni 538 programot, nincsen vele baj.

Nem vagyok hatalmas laptopszakerto, csak az elsore akartam reagalni, hogy en pl nem tudok rosszat mondani rola :)

2020. jan. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!