Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD vagy Intel? Játékhoz...

AMD vagy Intel? Játékhoz melyik a jobb a két lenti proci közül?

Figyelt kérdés
Sziasztok, játékokhoz egy hatmagos 3,2 GHZ-s AMD proci a jobb, vagy egy 3,20 GHZ-s négymagos Intel? Az AMD olcsóbb, és többmagos, akkor mibe jobb az Intel?
2010. júl. 22. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:

6 magosat még nem éri megvenni, sok idő kell amíg kitudják használni a játékok.

Amit én választanék a helyedben az egy AMD Phenom II X4 955, vagy ha Intel-t szeretnél akkor Core i5 750 processzor lenne.

2010. júl. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És AMD előnye hogy jobban fejleszthető, Intel viszont valamivel kevesebbet fogyaszt és erősebb is, de ha játékra kell a gép akkor ott nem számottevő a különbség.
2010. júl. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hosszútávon melyik fog később elévülni, azért akarok erős procit, hogy sokáig jó legyen.
2010. júl. 22. 20:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Játékhoz én Intelt vennék, de mondjuk egy AMD Phenom II X4 965 sem rossz választás, szerintem még hatmagost nem érdemes venni! Ha most kellene választani akkor egy Intel Core i750-et vennék!
2010. júl. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
AMD.Az amd olcsóbb és az árkülönbözetből erősebb VGAt tudsz venni mert igazán az számít a gémeknél.
2010. júl. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jah hosszútávra az AMD.


Mert:AM3 foglalatú amihez még legalább 2-3 évig érkeznek a procik utána gondolom átváltanak AM3+ ra ami gondlom én bios frissítéssel kompatibilis lesz az AM3mal.

2010. júl. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha már hosszútávról beszélünk, hosszútávon megtérül az árkülönbség ha Intel procit veszel, pusztán a fogyasztás miatt... :)

Én (ha lenne rá pénzem) egy i5-750-et vennék, vagy (ha mégtöbb pénzem lenne) egy i7est. De így, hogy nincs annyi pénzem, AMD-t vennék... mégpedig Athlon II X4-est... :P Játékban nincs nagy különbség az Athlon és a Phenom között, de ha van rá keret, akkor vegyél inkább Phenomot... :D

2010. júl. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
játékra az Intel, de az AMD gyorsabban dolgozik pl. a winrar-nál
2010. aug. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!