Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék kérni játékhoz...

Szeretnék kérni játékhoz melyik videó kártya a jobb? ATI Radeon HD 4270 ATI Mobility Radeon HD 4330?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 21:57
 1/9 P.O.C. ***** válasza:

Egyformán sz@r mind a kettő, ha játékról van szó. Ezeket max. HD videózásra találták ki.


(Azt remélem tudod, hogy ezek Laptop -ba való video adapterek.)

2011. febr. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

ati radeon x1650

ennél rosszabak?

2011. febr. 6. 22:23
 3/9 Hintalow ***** válasza:
Biza annál rosszabbak.
2011. febr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

huuha

pedig laptopot kell vennem és nem akarok rá olyan sokat költeni és ennél a ketönél nem találtam jobbakat

2011. febr. 6. 22:36
 5/9 P.O.C. ***** válasza:

Laptop -ba jóval 200 ropi fölött vannak azok a példányok, amik már játszható sebességet nyújtanak az újabb játékok terén.


Ahhoz képest asztali gépből 150 körül, már egy igazi kis erőművet tudsz venni, monitorral meg mindennel együtt, aminek meg se kottyannak az új játékok. ;)

2011. febr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

jah tudom hogy a pc az a játékra van kitalálva

de sokat utazgatom föleg motorral és nem lenne szép a mocimon egy komplett pc- cipelni :)

2011. febr. 6. 22:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyébként attól is függ, hogy mekkorák az igényeid. Nekem a hd4200-on elfut az F1 2010 is, persze kompromisszumokkal. Sok kompromisszummal.
2011. febr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én szeretném hogy valameiken elfusson a dragon age 2

meg a witcher 2 :D

2011. febr. 6. 22:56
 9/9 anonim válasza:
Nem fog. Ilyen árkategóriában nem fogsz olyat találni, amivel játszogatni tudsz majd, kb annyi ebben a kategóriában a jó kártya ami viszi 1080p (vagy Sonysan FullHD) filmeket, illetve nem zabálja az akksit.
2011. febr. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!