Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kombatibilsek -e egymással az...

Kombatibilsek -e egymással az alábbi alkatrészek? Hozzáértők válaszát várom! +Milyen ramot éri meg ezekhez venni ddr vagy ddr4? A cuccokat alább írom:

Figyelt kérdés
Motherboard Manufacturer INTEL Corporation Model H61M-DS2 Version x. X Chipset Vendor Intel Chipset Model Sandy Bridge Chipset Revision 09 Southbridge Vendor Intel Southbridge Model H61 Southbridge Revision B2 System Temperature 31 °C +Intel Core i5-2320 CPU @ 3. 00GHz) + GIGABYTE GeForce GT 1030 Low Profile D4 2GB GDDR4 64bit PCIe (GV-N1030D4-2GL) Videokártya vagy megvehetem vagy esetleg kombatibilis a jobb verzióval is? (GIGABYTE GeForce GT 1030 OC 2GB GDDR5 64bit PCIe (GV-N1030OC-2GI)

2020. febr. 1. 10:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam bocsánat, szóval az lenne kérdés hogy a 1030 oc gddr5 is kompatibilis e a többivel mert akkor azt venném meg inkább
2020. febr. 1. 10:58
 2/3 anonim ***** válasza:
Most próbáld meg értelmesen is megfogalmazni a kérdésed?
2020. febr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Atyagatya mi ez az összevissza egyben leírt halmaz. Ilyen alaplap nincs. Az egy lassan 10 éves processzor sok értelme nem lenne megvenni.


Ebbe csak DDR3 Ram menne ez nem így megy hogy azt veszem amelyik szimpi. DDR4 ram 2015 től van így egyik azelőtti alaplap és proci sem támogatja.


GT 1030 at sincs sok értelme venni de egyébként lassan 20 éve minden alaplap kompatibilis minden videokártyával.


Tápegységet úgy látom nem írtál pedig nem utolsó szempont.

2020. febr. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!