Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 2 molex csatlakozót átalakitan...

2 molex csatlakozót átalakitani 6-pinre biztonságos? valahol azt olvastam, hogy eléghetnek a kábelok

Figyelt kérdés
2020. febr. 3. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Én másfél éve így használok egy GTX1080 at egy 600 wattos táppal aminek sajna csak egy 6+2 es csatlakozója volt viszont a kártyának kellett még egy sima 6 os is. Én is ezt olvastam hogy nem a legbiztonságosabbak ezek a konvertálások de nálam a következő a helyzet.

Mivel nem tuningolom a kártyát bőven elég áramot tudna kapni a PCI Express és a 8 pines kábelen kersztül hiszen ezek olyan 220-225 wattot tudnak biztosítani ha jól tudom.


Egy molex olyan 60 wattot tud asszem 2 akkor értelemszerűen 120 körül viszont egy 6 pines 75 wattot szóval papíron nem olyan vészes a helyzet

2020. febr. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bárhol is olvastad, ordas nagy baromság.
2020. febr. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!