Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri fejleszteni ezt a gépet?

Megéri fejleszteni ezt a gépet?

Figyelt kérdés

Még jópár éve vettem egy számítógépet,(2017 talán)csak aztán összeköltöztem barátnőmmel és gép a szüleimnél marad.


Most költözök haza és szeretnék megint játszani vele, csak nem tudom hogy megéri e fejleszteni.


Egy I5 4590 haswell cpu van benne

8gb ram DDR3 as memória

Es egy gtx 960 kártya

Alaplapot most így fejből meg nem mondom de az biztos hogy csak haswell cpu megy bele.

A kérdés hogy 1080p jatekhoz elég lenne több ram meg egy erősebb kártya vagy a lapot és a processzort is cserélni kéne?


2020. febr. 9. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze játékfüggő, de nagyjából egy GTX 1070-el még ellenél egy darabig.


[link]

2020. febr. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!Meg annyi hogy Ha jól emlékszem egy 460W fsp táp van benne, vajon az elég lenne ehhez a 1070-hez?
2020. febr. 9. 14:26
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak mert a hirdetésbe azt írja hogy ajánlott min. 500w
2020. febr. 9. 14:27
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
ez bőven jó még jópár évig! Nem kell ehhez hozzányúlni! Az 1080p játék meg egy mítosz, a játék nem attól lesz jó, hogy 1080p-ben nyomod!
2020. febr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Processzor még szo-szo elég, VGA leginkább low grafikára elég az új címeknél, de végül is használható.


Ha fejleszted is, max. erősebb VGA-ra költs. Haswell i7-et meg DDR3 memóriát viszont én már nem vennék, zsákutca. Akkor inkább platform váltás AM4-re.

2020. febr. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!