Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A nyomtatók a felyigazításnál...

A nyomtatók a felyigazításnál mindig ugyan azt a mintát használják vagy változtatnak rajta minden alkalommal?

Figyelt kérdés

Betojt a patron a nyomtatómban, kb beszáradt de nem tudom mibaja lehet.


Ha magasminősègű fotónyomtatásra állítom akkor hibátlanul nyomtat, de ha normál minősègre akkor csíkoz. Próbáltam tisztítófolyadèkkal is tisztítani, áztattam langyosvízben is, sőt mèg pálinkát is cseppentettem a fúvókákra de semmi sem segített. Próbáltam azt is hogy kinyomtattam 10 oldal tesztlapot amin mind a nègy színből sok volt magas minősèggel de semmi sem változott. Viszonylag sűrűn legritkábban 2-3 naponta használjuk. A tesztlap szerint amit kinyomtatott több mint 2000 oldalt nyomtattunk vele mióta megvettük. ( Mèg a gyárilag hozzá kapott patronokat használjuk )


Folyamatos tintaellátóval használjuk, így tuti nem fogyott ki a patronokból a tinta mert látszik hogy fogy mindből.


A nyomtató egy Canon Pixma MX495.


Nos ezt a kisregènyt amiatt írtam le hogy ez egyrèszt szerintetek beszáradás, vagy elállítódott a nyomtatófej? Illetve ha a vadiuj patronokkal ha majd tudok venni ha azzal kinyomtatok egy fejigazítási mintát, azt az első mintát fogom tudni használni a kèsőbbiekben ha szüksèg lesz rá vagy azt nem fogja elfogadni? Mert arra gondoltam hogy ha ki kell neki nyomtatni azt hagynám neki egy használt lapra de beolvasáshoz már azt tennèm be amit legelőször nyomtatott ki.



2020. febr. 12. 19:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!