Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért szaggat a hang bármilyen...

Mindennevfoglalt9999 kérdése:

Miért szaggat a hang bármilyen hanglejátszás közben Bluetooth-os hangszórón?

Figyelt kérdés

Korábban nem volt soha ilyen gond. Most új gép, WIN 10-zel, és nagyon idegesítő, hogy 20-30 másodpercenként a sony srs-xb32 hangszórón megakad a hang egy pillanatra.

Mi lehet az oka, hogyan lehetne kijavítani? Újraindítást, és le-fel csatlakozást próbáltam.



2020. febr. 17. 21:40
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

A wifit reseteltem, hátha akkor jól állítja be magát, ezt nem kellett volna, mert csak a telekomos szakember tudja visszaállítani.

Most megcsinálta, kicserélte a wifit is, de így is szaggat folyamatosan.

De tuti a wifi okozza valahogy, mert ha a wifi ki van kapcsolva, akkor jól működik, most is kipróbáltuk.

Bluetooth-os hangszórót is reseteltem, de nem jó.:S

AHh, pedig úgy vártam, hogy végre tök jól lehessen hallgatni a zenéket.

2020. febr. 18. 13:12
 12/12 A kérdező kommentje:

Megvan a megoldás:

A realtek saját oldaláról töltöttem a le a legfrisebb drivert a wifihez.

Jó ez a win10 elméletileg, hogy automatikusan telepíti a drivereket, aztán gyakorlatban mennyi bosszúságot okoz, ahhoz képest, ha saját magad telepítenéd.

Köszi mégegyszer az infókat, meg a segítséget!

2020. febr. 18. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!