Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri venni az amd rx 5000-es...

Megéri venni az amd rx 5000-es sorozat tagjait?

Figyelt kérdés
Az rx 5600-at az egyik legjobb ár/teljesítményű új kártyának mondják, viszont Pci.e 4.0-át használ, amihez egy alaplap minimum 55 ezer ft....így viszont árban már is jobban megérné az rtx 2060, ami még pci.e 3.0 használ nem?
2020. febr. 17. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz ezzel, semmi hátrány nem fog érni, ha 3.0-ás lapban használod. A 4 sebességet inkább csak ssd-vel tudod kihasználni.
2020. febr. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Nekem volt egy hétig 5600XT, vissza kellett küldenem, mert kifagyott tőle egy játék alatt a gép teljesen(régebbi Radeonnal nem csinálta)

Rajtam kívül sokaknak van gondja vele, egyeseknek viszont problémamentes, valószínűleg a játszott játékoktól függ.

2020. febr. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Sapphire RX 5600 XT best buy
2020. febr. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Megérheti de a dirverekkel ügyesen kell bánni. Érdemes Display Driver Uninstallerrel törölni minden korábbi drivert és teljesen tiszta lappal indítani az új kártyát.
2020. febr. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ó, értem, köszönöm a válaszokat.


Ha valakinek még van véleménye/tapasztalat, köszönöm ha leírja.

2020. febr. 18. 07:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok a rajongójuk. A kértyák nem rosszak, viszont szerintem sikerült túlárazni őket. Az RX5600-aknak szerintem minimum 20 ezerrel alacsonyabb árról kéne indulni és az 5500-asokat is lejjebb tenném egy 10-essel.
2020. febr. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha PCIe 4.0 az alaplap is, akkor feleannyi lane felhasználásával is ugyanakkora sávszélességet lehet elérni. Akkor szükséges, ha több videokártyád van és az SSD is a processzor PCIe interfészen keresztül kommunikál, mert véges számban elérhető. Ha csak egy videokártya és egy PCIe SSD van a gépben, akkor nincs rá szükség.
2020. febr. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!