Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az XL-es tintapatronokkal...

Az XL-es tintapatronokkal többet lehet nyomtatni, többet bírnak?

Figyelt kérdés

Úgyèrtem tudom hogy sokkal több tinta van venne. Èn arra gondolok hogy ha külső tartályos nyomtatóba sima helyett xl-es patront veszek akkor azzal többet fogok tudni nyomtatni mielőtt tönkre menne?


Amit gyárilag adtak hozzá patront arra majdnem kiürült állapotban tudtam rákötni a külső tartályt. Most egy èvvel kèsőbb ès 2 ezer kinyomtatott oldal után tönkrementek. Aztán rendeltem bele kèt alap 8 milis patront. De most gondolkodtam el ezen mikor szüleim mondták hogy lehet hogy jobban jártunk volna xl-es patronokkal mondván hogy abban több a tinta ès lehet hogy a szavatossági ideje is hosszabb ès mivel több eleve benne a tinta lehet hogy stapabiróbbak a fúvókái is.


Ti mit gondoltok, szerintetek lehet benne valami, tovább bírná az xl-es mint kèt ezer oldal, vagy eleve az volt a baj hogy szinte teljesen kiürült a hozzá kapott patron mikor rászereltem a tartályt?


( Kèsőbb jött meg a hozzávaló tinta mint a nyomtató, ès kellett hogy használjuk )


Bár igaz az az xl-es utángyártott volt, de ugyan annyiba került mint az alap patron.



2020. febr. 18. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem láttam még olyan patront, ami 2000 oldalt kibírt volna. Másrészt nem értem a kérdést, ha kiürült a tartály, akkor miért nem azt töltitek fel?
2020. febr. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem a kiürülèssel van a baj, fèlignèl fentebb van benne a tinta. Hanem hogy csíkozva nyomtatott.


Testvèrem nagyon sokat nyomtat a sulihoz, fènyèpeket ès kèpes lírásokat, mintákat szoktunk nyomtatni, ritka ha nincs zsúfolásig tele a lap.

2020. febr. 18. 20:26
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja, azt lefelejtettem bocsi hogy mindkèt patron tönkrement. A fekete úgy egy hónapja. Aztán beállítottuk hogy csak a szinest használja, ami kb kèt hete kezdett el csíkozni. Ma jött meg az új patron. Erre mèg azelőtt rákötöttem a tartájt hogy leszedtem volna a fúvókákról a ragasztót.
2020. febr. 18. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!