Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A kép nem teljes. Mi lehet a...

A kép nem teljes. Mi lehet a baj ilyenkor?

Figyelt kérdés

ATI HD3870 graf. karim van. a legújabb ATI Catalyst Control Centerem és most is "félrecsúszik" a kép. nem a monitorral van a baj, és nem lehet a monitorral beállitani. a graf. kari mostanában elég soxor ezt csinálja:s. nem telepítettem semilyen uj játékot, és nem mósosítottam a képernyő beállításait sem. jah és ACeR P191w 19"wide LCD monitorom van


ezen a linek megtaláljátok, hogy hogyan is néz ki.

[link]


2008. nov. 20. 18:22
 1/5 yuda ***** válasza:
100%
igen egyszerűen meggyőződhetsz róla,hol a hiba-elkéred a szomszéd monitorát fél percre és rányomod,ha megy akkor mégiscsak monitorhiba,ha nem akkor kártya-ha régebbi driverrel jó volt,tedd azt vissza...ha garanciális,akkor vidd el oda...-ha rossz: fájó búcsú...nagyjából ez a sorrend.
2008. nov. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kössz, majd kipróbálom a szomszédéval...
2008. nov. 20. 18:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Keress a monitor menujeben egy olyan opciot, hogy "Auto". Beallitja magat a kepnek megfeleloen. Ha nincs ilyen,akkor a monitor menujebol lehet jobbra-balra-fel-le tologatni a kepet, valamint kicsinyiteni-nagyitani-nyujtani a kepet.
2008. nov. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
neeem, hiába nyomok egy AUTO-t akkor sem állitja be. am. sztem ez a hiba szoftveres, mert BIOS alatt viszon teljes képem van...már csak az a kérdés, hogy hol a hiba a progiban??
2008. nov. 20. 19:02
 5/5 anonim ***** válasza:
CCC-ben Monitor Properties 0/Adjustment resznel van egy olyan hogy Synchronization. Horizontal +/-, Vertical +/- es Composite Sync igen/nem lehetosegekkel. Probald varialni es jegyezd meg hogy volt a jo.
2008. nov. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!