Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Használtan megéri venni egy...

Használtan megéri venni egy Macbook Air 205-öst?

Figyelt kérdés
Sziasztok azt szeretném kérdezni, hogy megéri-e venni és nem az alapmodelt 140-060k körül?
2020. febr. 28. 15:30
 1/5 A kérdező kommentje:
2015** huupsz bocsánat :D
2020. febr. 28. 15:30
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor érdemes rajta gondolkodni egyáltalán, hogyha Apple-ös cuccokat használsz (telefon, tablet, stb...).
2020. febr. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg akkor ha bőven 100 ezer alatt van.
2020. febr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Persze ha nem lenne akkor nem is venném :D

Igen tudom de a jobbak 100 fölött vannak

2020. febr. 28. 18:54
 5/5 anonim ***** válasza:
gyenge, csakis netezeni, videót nézni jó másra nem. (nyilván ilyen teljesitményt fele áron is kapsz még erősebbet is) összegzésként csak akkor éri meg ha te netezni kizárólag Mac-en akarsz máson nem. Gyakorlati előnyöd nem lesz, én teljesen pártatlanul mondom, mert megértem aki szereti. Nyilván emberfüggő nekem pl nem éri meg mert nem adok ki durva pénzeket azért ,hogy alma gépen netezzek, mert ez már másra nem jó, de ha neked ez élvezetet/örömet nyújt majd akkor neked megéri.
2020. febr. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!