Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videókártyát vegyek,...

Milyen videókártyát vegyek, ami vinné ezt a játékot?

Figyelt kérdés

Van egy kisebb értékű pc-m, amin 1-2 játékkal játszom, Fortnite amivel többnyire szoktam, Egész jól megy a gépen, viszont szeretném, ha fight közben sem esne le 30 fps alá. Ilyen esetben egy jobb videókártya már megoldhatja a problémát?

A GOND pedig, hogy nincs nagy összegem erre a kis upgradera, illetve abszolút nem értek hozzá, hogy melyik lenne sokkal jobb az enyémnél, ilyen ár kategóriában. Mindezek mellett, ami a gépbe jó, azt sem tudom mivel találom ki:(



2020. márc. 3. 15:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

"Mindezek mellett, ami a gépbe jó, azt sem tudom mivel találom ki:("


Igen hát ilyen találós kérdés alapján itt senki sem fogja megválaszolni a kérdésed.

Olvasd el amit leírtál, és keresd meg benne szerinted hol lehet a hiba.

2020. márc. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Na igen, jó lenne, ha leírnád milyen proci, mennyi ram, és milyen táp van a gépben.
2020. márc. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
2 magos processzor, 8gb ram, a többit nem tudom sajnos, hogy hol lehet most megnézni, Windows 10-en.
2020. márc. 3. 16:39
 4/20 A kérdező kommentje:
AMD Phenom(tm) II X3 B75 Processor 3.00 GHz
2020. márc. 3. 16:42
 5/20 A kérdező kommentje:
A jelenlegi kártya benne: NVIDIA GeForce GT 720
2020. márc. 3. 16:50
 6/20 A kérdező kommentje:
ez a kártya 2 gb-os elvileg. Nem tudom ettől van még nagyobb?
2020. márc. 3. 16:51
 7/20 anonim ***** válasza:
A vga-k jóságát/nagyságát nem GB-k mérjük. Amúgy igen, vannak 3,4,6 meg 8GB-s kártyák is, meg más olyan 1GB-sek is amik lazán felmossák azt a virtuális padlót a te kártyáddal,hiába az 2GB-s.
2020. márc. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ja értem bár ez rajtam most semmit nem segített, de köszönön az infókat. :)
2020. márc. 3. 17:59
 9/20 MGéza ***** válasza:

Itt minden gond, a proci is egy őskövület, a videokártyád pedig már megjelenésekor multimédiás volt. Esetleg 10-15k összegért tudsz bele normális kártyát venni, javít valamit a helyzeten:

[link]

2020. márc. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Sajnos igen, köszönöm a segitseget, ez a kartya jó lenne a gépembe? A mostanival megegyezik a csatlakozása és amihez a monitort kotom?
2020. márc. 3. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!