Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy új videókártyát...

Vettem egy új videókártyát Sapphire radeon Rx 460 gddr5 2gb-osat. Beüzemeltem, elindítom egy játékot és elindulna a durvább animáció, elsötétül a képernyő és ledob az asztalra és kifagy a játék. Rossz a kártya, vagy a régi konfig a baj?

Figyelt kérdés
AMD Phenom II x4 840 (lehet öreg hozzá?), asrock n68-gs4 fx alaplap és ha minden igaz 600wattos a táp.

2016. nov. 18. 06:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Kövezzetek meg, de sem a Sapphire mint márka, sem az rx460 bármelyik fajta, nem az amit megvennék. Ettől függetlenül inkább a tápra gyanakszom.
2016. nov. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem számít semmit, hogy 600w van ráírva, ha nem minőségi táp akkor az csak peak power rate, azaz nem tud közel sem folyamatosan annyit leadni.

Lehet hogy 300w valójában, de abból is kis hatásfokkal és akkor már ott is vagy hogy kevés a tápod, akármekkora szám van ráírva.

2016. nov. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
szóval a leggyanúsabb itt a táp? az valóban noname, azért sem írtam ki
2016. nov. 18. 10:59
 4/4 anonim ***** válasza:
cserélj tápot
2016. nov. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!