Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most vettem egy 40gbos vinyót...

The viper kérdése:

Most vettem egy 40gbos vinyót és csak 10ismer fel mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Particionáld.
2010. júl. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt hogy érted? Nem az a dolga, hogy ismerkedjen!
2010. júl. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

XD

[link]

2010. júl. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem ajánlott használt lemezt venni. (A méretéből gondolom, hogy használt, mert ilyen kicsit már nem nagyon árulnak újonnan.)

Gyakori használattal néhány év alatt tönkremennek. Szóval lehet, hogy ez is hibás.

2010. júl. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Töltsd le a Hard Disk Sentinelt az megmondja ha van valami baja.


[link]


( letöltés oldalt )

2010. júl. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szólj az eladónak, mi a gond vele, ám rögtön ezt kellett volna tenned. Adja át neked úgy, hogy 40 GB szabad hely legyen rajta, vagy adja vissza a pénzt!


Mikor átveszed, kérd meg, mutassa meg neked HD Sentinellel is, milyen állapotban van, menj az Áttekintés pontba, ott mutatja a teljesítményt, a kondíciót és a várható élettartamot is, de sajátgépből is nézd meg az elérhető méretet! Semeddig nem tart rádugni egy vincsesztert egy gépre, csak le kell kapni az oldalát, ez nem lehet kifogás, se az, hogy nincs olyan progija, szabadon letölthető. Használt vinyó vásárlásakor mindig így tegyél!


heidfeld67 a Honfiról

2010. júl. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
nem biztos hogy régi winchester lehet SSD nem pedig HDD.
2010. júl. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
nézd meg jól jumperelted-e, nekem 32 gigásnak ismert fel egy 200 gigásat a rossz beállítás miatt
2010. júl. 31. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha HDD,nem SSD,használtan még ajándékba sem,itt az eredménye.Ha eredeti telepítő lemezed van,,s nem ismeri fel,kuka.Ha varezolt,az is lehet.Ne kísérletezz,ha biztosat akarsz,11 rugóért veszel egy Samsung 320 GBos,16 MB cashel.Én most vettem tavasszal,folyadék csapágyas,tökéletes.Legalább 5-6 évet elmegy.Vettem volna akkor Western Digitál 500 gigásat 12 rugóért,még jobb.De akkor épp nem volt,nekem meg sürgős volt.Formázásnál a 320 gigás is lecsal 20 gigát,de ez normális.Inkább kaparj össze egy tizest,s van egy frankó újad.Ez egy ócska leharcolt vacak lehet,ez a tanuló pénz,én is többször ráfaragtam már régebben.P.Tibor
2010. júl. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!