Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 2 éve vettem egy LG DRH389-es...

2 éve vettem egy LG DRH389-es asztali dvdfelvevőt, de most már szétcseszi a lemezeket amikre írok, TDK lemezt használok és már vagy tizenvalahányat el pocsékolt, másik lemezzel próbáljam?

Figyelt kérdés

egyéb hibái:

-néha ha lenyomom a rec gombot hogy vegye fel a műsort van amikor lefagy és új kell inditani a gépet.

-a lemezeket és az általa írt lemezeket van amikor beolvassa és van amikor nem,van amikor a lemezt kb. 6-10. próbálkozás után akarja beolvasni.

Ez a két hiba már a megvételékor észrevettem de nem ilyen sűrűn csinálja mint most.

Amúgy a dvd-felvevőt napi rendszereséggel használtam/használom műsorok felvételére, lehet hogy ettől lett ilyen sz.r(kérdés akar lenni)

De már használhatatlan, mert elcseszi a lemezeket.

Úgy 2 hónappal ezelőtt kezdte,de nem ilyen sűrűn mint most.

Szétkarcolja a lemezeket, a számítógépen nem is tudom be olvastatni(a dvdfelvevővel persze lezárattam a lemezt), csak az elejét és a végét a közepén meg el cseszi,de most már mindent csinál vele csak nem azt amit kell, de előtte simán beolvasta a az általa írt lemezeket a gép.De amúgy olvas rendesen,és az USb-n keresztül filmezek.Szerintem dobhatom el.:)

Azon gondolkodom hogy egy Samsungot vennék, de más márkát is elfogadok, csak ne Lg-t ezek után.

Megbízható legyen,gyors,szép kép és jó minőségű felvétel,vinyós 80-20 GB.ig,vinyórol dvd-re másolás,és lehetelőg USB-re is.

De elsősorban a válaszaitokra és véleményekre vagyok kíváncsi, vajon mi lehet a baja.Azért mert napi rendszerességgel vettem fel vele, lehet az ba..ott be neki.Vagy más márkával, de szerintem azt is elcseszné.

Annak még jobban örülnék,hogy másnak is ilyen kütyüje van és megosztaná velem hogy ő milyen hibákat tapasztalt az övén,de azért kíváncsi vagyok azokra is akiknek vannak más márkájú asztali dvd.felvevőjük.

Remélem érthetően fogalmaztam,és bocsi hogy ilyen hosszan írtam róla,kivagyok ettől a masinától.

A hasznos válaszokat előre is köszönöm!


2011. nov. 15. 22:38
 1/2 A kérdező kommentje:
AZ általa írt lemezeket nem csak a számítógép nem olvassa ,hanem az Lg se.
2011. nov. 15. 22:40
 2/2 anonim ***** válasza:
tisztítottad?sztem ha ennyire benne vagy esetleg vegyél 1 tv tunert akkor a gépen veszed,vágod írod stb kevesebb a macera,mert a pc ezeket alapból tudja...a másik én csak 1 vinyót vennék és rá pc -re...
2011. nov. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!