Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem müködnek a gyors...

Miért nem müködnek a gyors billentyük a netbookomon?

Figyelt kérdés

ha benyomom az fn f5 meg f6-ot azaz a képernyő sötétitése vagy világitása tehát a fényerő szabályozása, akkor nem reagál semmit. ugyanigy a wifit sem tudom kikapcsolni, se váltani másik kijelzőre, egyszóval semmire nem reagál.

A másik meg az hogy HDMIn próbáltam rácsatlakoztatni a tvre, de se kép se hang, szoftveresen se tudtam, nem mutat más kijelzőt a driver beállitásaiban, letöltőttem a driverhez szükséges programot, amiben megnéztem, de semmi. nem érzékeli a tvt.

megnéztem eszközkezelőbe, nem mutat sehol se felkiáltó jelet vagy kérdőjelet, minden a helyén van.

Nemrég raktam rá windows 8.1 rendszert a gépre, lehet emiatt nem müködnek a gyorsbillentyük? azelőtt win 7 volt, akkor ment az fn f5 f6, de csak ezek mentek.

Pedig tényleg minden driver telepitve van, nem értem..


2020. márc. 6. 22:51
 1/2 baad ***** válasza:

Nem driver hiányzik, hanem valamelyik segédprogram.

Régen nekem is kellett Sony-hoz. Telepítés után ment egyből.

Nézz utána, hogy milyen utility-k vannak...

2020. márc. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Leszedtem az utilityt az asus live updatet, felraktam, elinditottam a keresést, de nem talált semmit
2020. márc. 15. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!