Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik laptop márka az mely,...

Melyik laptop márka az mely, kevésbé melegszik játék használatra?

Figyelt kérdés

Lenovo kilőve,nem sok jót olvastam róla, és a HP Omen verzióról sem. Asus rogon/tufon gondolkodok ilyen szempontból.

Vélemények?



2020. márc. 11. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nem márka függő. Inkább hardver. Ha egy fullos lenovot nézel az kevésbé melegszik, mint egy fapados Asus.

Nézd meg mit tud a leptop és az alapján válassz, meg ha játékra kell vegyél hozzá hűtő padot is és az is rásegít. Nekem egy Asus van, ha le van rakva az asztalra és játszok mellette a kóla rendesen felmelegszik a pohárban. Haveromnak is Asus van ha ő játszik az övé éppen hogy langyos, de neki fentebb van a grafika is, az enyém meg low-on ilyen. Itt is látszik hogy azért nem mindegy milyen a hardver.

2020. márc. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Lenovo-t minden szempontból érdemes kerülni, silány kínai ipari hulladék.

Nekem, és a családban is volt tapasztalat Lenovo-val.

Mindegyik bőven 200+ ezer forintos kategória. Az enyém 1,5, a rokoné 1 évet bírt.

Olcsó műanyag ház, gagyi alaplapba épített csatlakozások, ilyen tipikus kínai fos az egész.

Az enyémen fél év alatt elkezdett kikopni az a rész ahol a csuklómat támasztottam gépelésnél.

Undorítóan nézett ki. És közel 250 ezer forintos gépről beszélünk.

Utána megadta magát az alaplap, ment alkatrésznek eladásba.

Soha többet semmilyen Lenovo, még ingyen se.


Amit az #1 igaz, ez típusfüggő dolog.

Érdemes teszteket nézni, fórumokat olvasni.

Nekem jelenleg az asztali PC-m mellett egy Dell Inspiron laptopom van.

Dedikált nvidia VGA-val i7 CPU-val, játék mellett sem melegedig fel csak langyosra.

Erről a két márkáról tudtam véleményt mondani. De ahogy az #1 írta ez igazából kurvära típus függő.

2020. márc. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!