Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nemrégiben újratelepítettem a...

Nemrégiben újratelepítettem a Windowst (10) minden particiót töröltem, de utanna egy kis hiba lépett fel. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

Windows 10 újratelepítés után az egyik 297GB-os meghajtóm csak 578MB-os lett és az lett a neve, hogy a "Rendszer számára fenntartott meghajtó..

A mappa üres..Gondolom valami windows mappa lehet..

A lényeg az (meg ami lehinkabb engem érdekel), hogy-hogy lehet vissza hozni azt a 297GB-os meghajtót? Vagy mi erre a megoldás hogy ne az a particó legyen?


Fontos lenne, szóval megköszönném a segítségeteket..


2020. márc. 12. 13:14
 1/6 anonim válasza:

A lemezkezelőben mit lát?

Az amúgy normális h csinált egy rejtett, kis partíciót - csak az a fura hogy atöbbi eltűnt. Mert a többire tette a windowst, nem?

Vagy másik helyet adtál meg neki pl D:?

Mert akkor elég nagy szívás, mivel ha kiveszed a C-t nem indul majd el..


Amúgy a lemezkezelőben hozz létre új kötetet az üres területen.

2020. márc. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A windows a C: meghajtón van.

D: meghajtón pedig ez a rendszer számára fenntartott meghajtó van..Pedig régebben az volt a 297GB-os..

Lemezkezelőben is csak annyit lát hogy 578MB-os, de ha formáznám vagy valami azt írja ki, hogy "a windows nem tudja formázni a lemez rendszerparticióját"

Szóval nem értem..

2020. márc. 12. 13:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Tehát nem igaz hogy: "minden particiót töröltem"... Különben nem kaptak volna betüjelet..
2020. márc. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Akkor az volt a baj hogy csak formáztad a c: -ot viszont nem törölted ki alóla a partíciót. Így jobb híján a D:-ből csinálta meg magának a rendszer számára fenntartott területet.

Vagy az is lehet hogy a D:-on volt eddig a win, és azt nem törölted, ezért hagyta ott.

Akárhogy is a helyedben lementenék mindent, és újrahúznám az egészet úgy hogy minden partíciót formázok, és törlök...

2020. márc. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Amúgy a lemezkezelőben ne formázni akard - hanem lennie kell ott egy üres sötét nem aktív területnek. Arra menj rá jobb gombbal, és valami olyan hogy új egyszerű kötet létrehozás (vagy ilyesmi) utána automatikusan formázza is - és akkor láthatóvá válik. De ha kiveszed, vagy elromlik a D: akk nem fog elindulni a gép...
2020. márc. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megpróbálok mindent holnap és majd írok, hogyan sikerült. Köszönöm a segítségeket.
2020. márc. 12. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!