Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Felvásárolják valahol a...

Felvásárolják valahol a használhatatlan laptopokat alkatrésznek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy laptopom, amit még külföldön vettem évekkel ezelőtt, egy csöppet átvertek vele. Teljesen elavult és használhatatlan, mindenből új kellene bele, hogy működőképes legyen.

Szeretnék megválni tőle nagyon minimális pénzösszeg fejében, talán alkatrésznek jó lenne valahol valakinek.

Tudtok ilyen boltot, vagy valakit, aki ezzel foglalkozik?



2020. márc. 13. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Feltenném hardverapróra.
2020. márc. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
+1 szavazat a hardverapróra.
2020. márc. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Millió köszi! :)
2020. márc. 13. 20:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Használhatatlan?


Leadod hulladékudvaron..

2020. márc. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ahhoz túl szép gép. :'( Csak a belsejét buherálták meg, gondolom a legkisebb teljesítményű alkatrészeket rakták bele, hogy épphogy elinduljon. Szerettem volna új cuccokat venni bele, ezért tartogattam eddig, de időközben hazaköltöztem, és az asztali gép is fejlesztésre szorul... inkább abba fektetek majd pénzt, mert az megbízható helyről van.
2020. márc. 13. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!