Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mindegyik androidos TVbox...

Mindegyik androidos TVbox ennyire használhatatlan?

Figyelt kérdés
Van egy rikomagic mk22 plusz androidos TVbox-om, de ez annyira hulladék, hogy eszméletlen. Egyedüli előnye, hogy keveset fogyaszt, de amúgy nagyon idegesítő. Erősen gondolkodom, hogy lecserélem egy windows-os mini PC-re. Mekkora a teljesítményfelvétele egy használható i3-as mini PC-nek?
2018. nov. 11. 08:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon elégedett vagyok a médiaboxaimmal. Tronsmart S912 S9505. Ugoos firmware-rel szuperek.
2018. nov. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 hypno ***** válasza:

Kb annyi mint egy 25-60W-os villanykörtének. Típusa válogatja.


...és amúgy az androidos tv-boxok nagyon jól használhatók.

2018. nov. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hulladek elso ketto azert irja hogy jo mert linux fanatikusok
2018. nov. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Apple termékekhez vagyok szokva (MacBook Pro, Iphone SE, Ipad), nekem a Windows a hulladék (úgy, hogy 2005-ig volt egy csomó Microsoft szakmai papírom).
2018. nov. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 vagyis latens linux imado vagy kar tagadni. En nekem win10-el semmi bajom
2018. nov. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A problema inkabb az osszetakolt firmwareekkel van amihez 0 a tamogatas
2018. nov. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen a firmware-ek tákoltak, ezért cseréltem le én is.


Az Ugoos firmware-eket azért szeretem (amiket saját eszközeikhez adnak ki, de jó minden ugyanolyan chipsetes másik vashoz is) , mert pár havonta frissülnek:

[link]

2018. nov. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Közben néztem, hogy az mk22-ben is Amlogic S912 van mint az én újabb vasamban, az egy hónapos "Android 7.1.2 firmware V2.1.6 for Ugoos AM3" firmware tök jó lenne a tiedre is.


Amikre én használom:

Kodi, Youtube, Torrent (egyre kevesebbet), Airplay videó és zenelejátszás (5.1-es hangfalam is hozzá van kötve, így hallgatom zenét TV bekapcsolása nélkül is telefonról), biztonságtechnikai eszközök vezérlése

2018. nov. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!