Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen processzort ajánlotok...

Milyen processzort ajánlotok minecrafthoz intel téren ami már szaggatás mentesen vinné?

Figyelt kérdés
2020. márc. 16. 21:44
 1/9 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem megemlíteni hogy mi az a minimum intel téren ami már képes lenne erre? Melyik az a proci ami már megfelelő lenne erre?
2020. márc. 16. 21:57
 2/9 anonim válasza:
Processzorfoglalat?
2020. márc. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Szaggatás mentesen" - nem, nem felejtetted el, csak másképp fogalmaztál.

Én i3-at javaslok legalább, esetleg pár erőbajnok Pentium közül valamelyik (szigorúan csak a 2 mag 4 szálasok). Alább nem érdemes adni, mert szaggatni fog a játék. Pentium-ból nem ismerem a jelenlegi felhozatalt, mert azt nem igazán követtem, a legutóbbi amire emlékszem az a G4560, de az már nem mostani cucc. Viszont most gyorsan ránéztem, A G5400 Pentium vonalról megfelelhet, vagy kiegészíted +8000-10 000Ft-al és veszel egy i3-9100F procit. Az már tutira viszi kompromisszummentesen is akár egy jó videókártya mellett.

2020. márc. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze a javaslatom csak akkor érvényes, ha igaz a feltételezésem, miszerint a foglalat nem számít, mert nincs alaplapod fixen. Vagyis hát nem tértél ki rá, így nincs okom feltételezni, hogy foglalathoz lennél kötve, tehát hogy meglévő alaplaphoz keresel procit.
2020. márc. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Még nincs alaplap.
2020. márc. 16. 22:37
 6/9 anonim válasza:
2. generációs i5 vagy 3.generációs i3, pentium g széria is viszi már.
2020. márc. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Használtan ,vagy újat? Árkeret mennyi? Ezek a döntő kérdések!!
2020. márc. 17. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oda írtam hogy a minimum szóval az árkeret lényegtelen most.
2020. márc. 17. 04:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Bár te intelt írtál a több szál jól jön a nagy területek töltésénél ez miatt én egy Ryzen 3600-at javaslok egy MSI B450 Tomahawk Max alaplappal és egy G.SKILL Aegis 16GB (2x8GB) DDR4 3000MHz F4-3000C16D-16GISB ram Kit-el.Mivel nem írtál árat ,így én egy olyan konfigurációt írtam ,amin tuti fix nem fog múlni ,hogy hogyan futtatja a játékot és még más modern címekkel is gond nélkül játszhatnál ,nyilván ennél olcsóbban is ki lehet jönni egy olcsóbb összeállítással ,de ezzel tényleg nem lenne sok évig gond. Ráadásul ez a gép időtálló lenne,mivel a mostani generációból még a 16 magos procival is elbír ,de a 12 magossal egészen biztosan illetve az idén jövő új generáció is bele fog menni valószínű.Míg intelnél ha vennél egy gépet az alaplap nem lenne elég erős a jelenlegi legerősebb procihoz,valamint az i9 9900K-nál jobb bele sem menne és az ahhoz való lap sokkal drágább lenne. Így viszont a Ryzennel lenne egy jó erős proci és egy bivalyerős lap.
2020. márc. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!