Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel UHD Graphics 620 milyen...

Intel UHD Graphics 620 milyen videókártya? Hogyan tudom hogy ennél mi jobb és mi rosszabb teljesítményben?

Figyelt kérdés
2020. márc. 25. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Processzorba integrált tehát nagyon gyenge és nem tudom ezzel tisztában vagy-e, de ezeket nem lehet magukban megvenni, ezek az Intel I5 8600- 9600 és társaikban vannak, amelyik F vagy KF jelőlésű azokban viszont nincs GPU.

Konkrétan minden 2015 utáni dedikált videókártya simán erősebb nála és az AMD-s integrált GPU-k mint a Vega 8 10 11 is jóval erősebbek. Ami egy HD 620 nál gyengébb azt nem akarod semmire használni hidd el :D de igazából a 620 at se videónézésnél vagy minimalista játékoknál komolyabbra.


Ha nincs sok pénzed kártyára azt mondom akkor is inkább egy használt RX 470 vagy 570-re spórolj össze 25-30 ezret mert azok már igazán jó ár érték arányúak és többszörösen erősebbek egy 620 nál

2020. márc. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Itt egy lista: [link]



Minél előrébb van, annál jobb... jó, persze az egymáshoz közel lévőknél lehet azt mondani, hogy inkább a másik a jobb valami miatt, de úgy általánosságban azért látható a listából hogy 2 közül melyik a jobb,...

2020. márc. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Neked elhiszem hogy a 620nál gyengébbet nem akarom semmire használni. Tehát a Vega integrált GPU -k akkor használhatóak is azért valamire? Vega 3 is jobb a 620nál? Vagy inkább Vega 8tól felfelé nézegessek? Egyébként laptop ról van szó, tehát külön videókártya kilőve.


A linket szíveses megnézném de sajnos ezt írja ki mikor rámegyek:

"Notebookcheck.net - Page not found

Sorry we could not find the requested page on Notebookcheck.net. Please try to locate the requested information with our Search"


Köszönöm válaszod

2020. márc. 25. 23:05
 4/7 fersk ***** válasza:

Jó link:

[link]

2020. márc. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

" Egyébként laptop ról van szó, tehát külön videókártya kilőve."


Ezt nem értem, laptopot is lehet venni dedikált kártyával.

De lehet félreértelek, neked már megvan a laptopod és csak ez a kártya van benne? Vagy venni akarsz és olyat néztél, amiben ez van?

2020. márc. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

620nál erősebb a vega 8, vega 3 az gyengébb egyébként.


[link]


[link]

2020. márc. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#5 laptop vásárlás előtt vagyok és kb 150ezer ft ot szánok rá, lehetőségekhez mérten szeretném minnél jobb gpu val venni
2020. márc. 26. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!