Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy ARGB ventim,3 pines...

Van egy ARGB ventim,3 pines (az argb, nem a ventije) és az alaplapomon van egy argb felirat, ahova illik is, viszont nincs hozzá bedugó forrasztva az alaplapra. Szerintetek ha en forrasztok működne? Vagy ha oda érintem az rgb ventinek a pinjeit?

Figyelt kérdés

2020. márc. 26. 12:07
 1/6 hypno ***** válasza:

Jó eséllyel nem hogy a venti, de az alaplap sem működne a továbbiakban.

Az alaplap egy sokrétegű nyák, amit viszonylag könnyű sk forrasztással, meg hasonló sufni tuninggal tönkretenni.

2020. márc. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de akkor miért van neki ott a hely és a felirat? nyilvan nem letört, mert megneztem inerneten, hogy hogyan van. vagy lehet nincs is bekötve az alaplapon, csak a helye van ott vagy mi?
2020. márc. 26. 13:19
 3/6 hypno ***** válasza:

Mert olcsóbb olyan alaplap dizájnt gyártani ami többféle felszereltséghez is megfelel, mint minden tipushoz külön külön.


Ha jól megvizslatod az alaplapot, akkor tuti találsz rajta még más alkatrész jelzéseket is, amik nincsenek aplikálva

2020. márc. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és ezek valószínüleg akkor nincsenek is "bekötve" igaz? ha én forrasztok rá ilyen bedugót, akkor es fog működni gondolom...
2020. márc. 26. 21:07
 5/6 hypno ***** válasza:
Látom nagyon elszánt vagy és az eredeti koncepcióddal ellentétes választ nem fogadsz el. Csinálj amit akarsz. A te géped.
2020. márc. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 atommaghasytó válasza:
én nagyon kíváncsi lennék, mi a lapod pontos típusa!:)
2020. máj. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!