Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a jobb monitor?

Melyik a jobb monitor?

Figyelt kérdés

Az első:

BENQ G2220HD

[link]


A második:

LG W2053TQ-PF

[link]


Egyszerűen nem tudom eldönteni melyiket vegyem,mind2 nagyon tetszik.Ja, és az LG válaszideje 2ms, az oldalon gondolom elírták.Csak játékra használnám a monitort, a gépem bírná a fullHD felpontást is.


2010. júl. 26. 11:16
1 2
 1/11 bp1985 ***** válasza:
Nem írták el. Miért írták volna el? még a 1953tr is 2ms-es. Nekem lg lcd ből volt 2, egyiknek sem volt semmi baja. Benq-t nem ismerem, állítólag azok is megbízhatóak.
2010. júl. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

[link]

Itt pl. azt írják hogy 2ms a válaszideje az LG-nek(mint minden más oldalon is).Ipon-on viszont 5ms-t írnak, ezért mondtam hogy az iponon elírták.

Bocs hogyha félreérthetően fogalmaztam volna.

2010. júl. 26. 12:29
 3/11 anonim válasza:

Az LG jobb de kisebb a felbontása mint a BENQ-nek!


de szerintem jó mind a kettö:D:D!

2010. júl. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 bp1985 ***** válasza:
Én értettem félre, bocsi:)
2010. júl. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igazán nem probléma:).Az LG-nek a mérete és a felbontása kisebb mint a Benq-nak.A válaszideje viszont kevesebb.És sokak szerint az LG jobb márka.Külsőre meg mind2 tetszik.Tehát ont ugyan annyi érvem van az LG mellett mint ellene.Úgyhogy még mindig nem tudom melyiket kéne megvennem XD


Esetleg aki jobban ért hozzá mint én segíthetne egy kicsit.

2010. júl. 26. 17:52
 6/11 anonim ***** válasza:
LG-ből ilyet vettem pont. Nagyon szép képe van. A felbontása lehet kisebb de úgy látom a kontrasztarány nagyobb. De nekem bevált.
2010. júl. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

LG szebb

De a Benq nagyobb merete es a felbontasa is.



Nem tudom talan az LG

2010. júl. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vegyél Samsungot, azzal nem fogsz mellé. De viszont ne a válaszidőből indulj ki. Az én monitorom is 2ms-os, és le kellett venni a válaszidőt 4ms-re, mert játélknál nem volt optimális.
2010. júl. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Samsung-ból ezt néztem ki:

SAMSUNG B2030

[link]


A gond az hogy Samsungnál sem találtam olyan fullHD monitort ami 37k környékén van és DVI csatlakozós lenne.Gondolom mivel az LG és ez is ugyan olyan árban van mint a Benq de kisebb méretű és felbontású ezért jobb minőségűek.Valószínűleg akkor vagy a Samsung vagy az LG lesz.A SAMSUNG B2030-asról mi a véleményetek?

2010. júl. 28. 17:53
 10/11 anonim válasza:
Benq elég jó monitorokat nyomat mosanába, sztem inkább az mint 1 Lg. (mondjuk nekem is lg van :)
2010. júl. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!