Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ma egyik napról a másikra...

Ma egyik napról a másikra csak a fülhallgatóm egyik fele szól, egy HyperX Cloud Prorol beszélünk, és leszeretném váltani. Tippek, jó fülesek?

Figyelt kérdés
Nem nagyon vagyok járatos ilyen téren, szóval ezért gondoltam megkérdezem, olyan 20-30 ezer MAX árértékben milyen jó fülhallgatókat ajánlanátok ? Főképp játékra lenne használva, meg zenehallgatásra.
2020. márc. 28. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Van még rá garancia? Ha igen próbáld meg érvényesíteni. Én amúgy a Razer fejhallgatókra esküszöm, egy Razer Kraken már 24-25 körül kapható.
2020. márc. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gondolom javulást is akarsz elérni, akkor Cooler Master MH752-t mondanám.

Ez lényegében a HyperX Cloud folytatása(mivel ez Takstar Pro80, az MH752 pedig Takstar Pro82), kicsit részletesebb a hangzása és adnak ehhez is egész jó hangkártyát.(bár nem sok helyen kapni, a hangkártya nélküli 751 is jó választás)

Ha nem feltétlen kell mikrofon akkor ATH-M40X ami kiemelkedő hangot nyújt az árkategóriában.

ATH-AVC500 is jó alternatíva lehet, jelentősen kényelmesebb mint az M40X, hangzása nem marad el tőle sokkal, mikrofon ezen sincs.

2020. márc. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez a Cooler Master MH752 elnyerte a tetszésemet, de még sose hallottam róla, szóval kicsit félek tőle, de persze lehet ez csak azért van mert nem nagyon vagyok otthon ilyen téren :D Viszont a garanciára még nem is gondoltam... Köszi srácok, holnap ezeknek mindenképpen utánanézek ;)
2020. márc. 28. 23:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Panasonic RP-HF100

[link]


Kingston HyperX Cloud Stinger (HX-HSC)

[link]

2020. márc. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!