Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asus tuf laptop ujra pasztázása?

Asus tuf laptop ujra pasztázása?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=aADl8A8ci0k


ilyen gépet szeretnék ujra pasztázni(job minőségűvel), nem is bonyolult szerencsére csak az lenne a kérdésem cpu/gpu n kivül van thermal pad? miylen vastag lehet az nem irják sehol. holtudnám megtudni? vagy thermal pad az rajta vagy paszta?



2020. márc. 29. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtam megérteni a kérdésedet, de a thermal padokat nem szoktuk cserélgetni, úgysincs fém fém kontakt amit javítani kell mert a VRAM chipek tokozása műanyag.
2020. márc. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
okés azokat a padokat hagytam is, az az érdekes 80C helyett 70C üzemel a gép mx-4 el, de ami tényleg érdekes 1 hónapos a gép és a gyári paszta már száraz darabos volt.
2020. márc. 29. 22:33
 3/8 A kérdező kommentje:
miért tesznek ilyen ipari hulladák pasztákat rá gyárilag? nekik nem érné meg jobban ha hüvösebb halkabb lenne a gépük? vagy főjön meg mihamarabb az acél?
2020. márc. 29. 22:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajna az èn gèpem is ilyen volt pedig az lenovo. 1 hónaposan muszáj volt szètszednem mert rettentően fagyott. Hát majdnem elájultam mikor megláttam hogy a gyári paszta csont száraz volt. Szerencsèmre volt itthon pasztám. Az már majdnem másfèl èvig bírta.
2020. márc. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"miért tesznek ilyen ipari hulladák pasztákat rá gyárilag? nekik nem érné meg jobban ha hüvösebb halkabb lenne a gépük? vagy főjön meg mihamarabb az acél?"

Igen, gyakorlatilag ez a céljuk, máshol csak 1 év a garancia az eletronikai cikkekre.

2020. márc. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
"1 hónapos a gép" tényleg otthon mókolsz egy ilyen gépet? Legyen szerencséd és ne kelljen szervízelni, mert drága lesz...
2020. márc. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 Ennek már lassan kèt ève, azótase volt vele baj.
2020. márc. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szerintem igy ,h nem 1 száraz db semi paszta van nem lesz baja :D de remélem
2020. márc. 31. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!