Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Overclockoltam a laptopom,...

Overclockoltam a laptopom, szerintetek az a baja, hogyan kell vissza állítani?

Figyelt kérdés

Egy HP probook 4535s laptopot próbáltam overcclockolni (alapból 1.4.ghz de én felhúztam 2.3ghz-ra)

Egy darabih tökéletesen müködött, látszott az eredmény de játék közben kékhalált kapott. (Win.7 van rajta)

Szerintetek ez a baja?

Nem tudnátok segíteni hogyan kéne vissza állitani az alap 1.4ghz-re?

Válaszokat előre is nagyon köszönöm!



2020. márc. 30. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Ahol beállítottad a 2,3-at, ott az 1,4-et is vissza tudod állítani.

A jövőre nézve volna egy jó tanácsom: a laptop és a tuning egymást kizáró fogalmak.

2020. márc. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Újraindítod a laptopodat, belépsz a bios-ba és a kilépésnél a save default settings-el kilépsz. Ez gyári alaphelyzetbe állítja a bios-t. Lehet, hogy nálad nem pont így hívják, de valami default biztosan van a nevében.
2020. márc. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

miert ujra kekhalalt kap?


valoban ahogy irtak ha visszaallitotad nem kellene, legtobbszor alapbol visszaallnak

kekhalal (es hirtelen leallas/ujraindulas) meg nem veszes annyira ha OC t megszuntetve semmi gond


amugy gyakorlatbban amig ment volt ertelme? Mennyi % ot nyertel?


mert szerintem nem igazan nyerhettel erezheto novekedest, de ha megis akkor is csak kisebb OC t birhat ami meg mar tenyleg nem lesz eleg neked sem


szoval inkabb ne tedd tonkre hanem tedd fel arulni, 30-40 et talan meger, sokminden fuggvenye, mivel nagyon regi es akkor se volt valami jofele ezert 30 inkabb reslisabb erte


igen pontosan hasznaltan is vehetsz valamit, amd s cuccoc is csak jobb felet,

persze 20-30 at hozzateve legalabb

akkor amikor tudsz

2020. márc. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

@Közveszélyes Kontár hát igazából a cs:go-ban oc nélkül kb. 30 fps-el ment, oc-val egy kb. 45-50.

De már vissza állitotam, köszi mindenkinek a válaszokat!

2020. márc. 30. 19:12
 5/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#4 hm, az mar azert szep


ez van (max probalkozol kevesebb OC vel ha nem felted hogy behal)


Xy4

2020. márc. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!