Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van 0%-on a GPU kihaszná...

Miért van 0%-on a GPU kihasználtsága?

Figyelt kérdés
Call Of Duty Warzone közben a processzor(i5 4440) 90-100%-on pörög, de a GPU 0%-on van, így a játék pedig élvezhetetlen, low beállítások mellett is.Van erre bármilyen megoldás?

2020. ápr. 4. 16:00
1 2
 11/15 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

milyen beallitasokat huztal fel? Nvdiai driverben? Mert azokat allitgatni kell es nem mindent felhuzni

vagy betolteni a jatekhoz ajanlott beallitasokat ha van mar hozza


Mennyi RAM van gepben?


a CoDMW is ugyanigy megy?

singleje is van? az is?

2020. ápr. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

jol irtak amugy hogy monitorozz mindent jatek alatt


leginkabb hogy a proci hany MHz en megy 90-100% on


mert eddigi infok alapjan ha a vga n fut jatek akkor cpu limitnek tunik pedig annak nem kellene lennie


Nem lehet hogy valamilyen grafiaki beallitas a procira allt be? Mikozben nvidia siman dolgozna fel, kozben a proci feleslegesen azzal szenved

2020. ápr. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Msi afterburnerrel monitoroztam és a következők derültek ki:proci 95-100%-on van 3093 MHz-en, a videókártya pedig működik jól, de elég gyakran leesik a kihasználtsága 0-10%-ra, szerintem ez okozza azt, hogy a játék játszhatatlan, mivel akad,mindez low beállítások mellett.8Gb rammom van, lehet az is kevés, de nem kellene ennyire játszhatatlannak lennie.
2020. ápr. 5. 15:42
 14/15 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#14 valami limit keletkezik


pipalj be olyan monitorozasokat is


hogy melegedes, feszultseg, tdp, vagy mi tortenik mi okozza a limitjet

most akkor koncentralj a videokartya monitorozasara csak

vram stb. Aftreburnerbennfoleg ennel a karinal szerintem rengeteg mindent tudsz monitorozni es ha meglatod mi is okozza leesest akkor maris tudod es lehet tovabb haladni

2020. ápr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
A játékosok 30% ezzel küzd nem a géped hibája az elején én is azt hittem de nem,mindent meg probáltam szintén töbször ujra tettem az Nvidia ilesztő programot a régebbiektől a legujabbig,Külön konfigot csináltam nvidia control panelben,adminisztrátorban futtattam optimalizálással.A játékot egy honapig tökéletesen futtattam maga beálitásokal majd jött egy kisebb update bug fixekkel és azota nekem is cpu 90%on pörög a gpu meg 1-2%on.Ez csak a warzone esetében van igy, ez egy játékon belüli probléma amit nem tudunk mi egyszerü felhasználok megoldani sajnos ezt a fejlesztök kell hogy megoldják ez esetben.Amit tehetsz hogy alacsony beálitásokkal futtatod a játékot az nvidia controlpanelben beálitod a codot hogy high performance-al fusson és letöltöd a proccess lasso programot ezzel tudod optimalizálni azt hogy a cpud ne hajtsa szarrá magát igy egy 50-70% al képes futtatni a gamet.Rengeteget olvastam activision és nvidia forumokon rengeteg embert érint és sajnos nem tudunk mit tenni ez esetben ha majd jön egy update erre az esetre akkor lesz esély normál prefenciákkal játszani igy sajnos még nem lehetséges.Sajnos ahogy olvastam 2 és 3 hónappal ezelőtti probléma és az activion fejleszői nem válaszoltak még csak a problémára sem nem hogy a megoldásra szóval nem tudom hogy érdemese rá várni.
2020. jún. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!