Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alaplapi ventilátor csatlakozó...

Alaplapi ventilátor csatlakozó? (Sürgős! )

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nemrég vettem egy új alaplapot, viszont ezen a lapon csak egyetlen egy darab 4 pines csatlakozó van, amire a processzorhűtőt tudtam rácsatlakoztatni, jelenleg ezért le van véve a ház oldallapja, viszont ugye nem véletlenül lettek kitalálva a házventilátorok...


Arra gondoltam, hogy veszek egy sata-s vagy egy molex csatlakozós elosztót, ami 2 vagy több 3 pines csatlakozót csinál, konkrétán milyen ilyen termékek vannak? (NZXT H500-as házam van)


Szeretnék egyébként venni 2 DB Be quiet! Pure Wings 2 ventilátort is, ezeknek is 3 pines csatlakozó kell? Mert ha nem, akkor most felesleges lenne megvennem ezt, dobhatnám a kukába egy hét múlva, ha a Be quiet-nek meg 4 pin kell. Esetleg tudtok ajánlani jobb házventiket is? Ha van valakinek tapasztalata írja le kérem!


Köszönöm a válaszokat!



2020. ápr. 5. 09:26
1 2
 11/12 hypno ***** válasza:

És ilyen Y kábellel oldható meg egy konnektorra 2 ventilátor.

[link]


Ha 3 pines ventivel használod, akkor csak a PWM szabályozást bukod.

2020. ápr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 hypno ***** válasza:

Az előző link már nem működik

[link]

2020. ápr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!