Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MSI X570-A Pro rosszabb vrm...

MSI X570-A Pro rosszabb vrm je mint az MSI b450 Tomahawknak?

Figyelt kérdés
x570 lap gyengébb lenne mint fórumokaon irják mint a b450 es csucs lap? ha igen melyik x570 lap jobb a tomahawknál?

2020. ápr. 5. 13:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Ne hülyéskedj már,az X- sorozat kifejezetten OC ra van tervezve tehát nem lehet rosszabb.Az 570 újabb generációs,így biztosan támogatni fogja a 4000es sorozatú ryzeneket ami a B450 esetében nem biztos.
2020. ápr. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%

Az X570 szériának van egy minimum specifikációja, milyen csatlakozók legyenek, azoknak hogyan jusson PCI-e sáv, támogassa a PCI-E 4.0-t stb... Ettől függetlenül a gyártó csinálhat egy B alaplapot és rápakolhatja a prémium alkatrészeit.

Az MSI B450 lapjait nem véletlen dicsérik, vállalható áron adnak egy VRMből erős terméket, ami ráver akár az árban fölötte lévőkre is. Ezzel letarolva a piac azon kicsi de annál hangosabb részét akik maguknak építik a gépüket.

Intel oldalon is vannak szerintem a kukába való Z alaplapok, a belépő szintű X lapok inkább profeszionális felhasználásra vannak.


Itt van pár amikben én bízok, a másodikon látható, hogy az OCzott 3900Xhez kell erős légáramlás az X570-n, míg a B450-n csak minimális.

Tisztán VRM-t nézve elég felütni egy tier listet:

[link]

[link]


Ha pedig összehasonlítanád mit is tudnak akkor itt egy részletes táblázat: [link]

2020. ápr. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ajanlasnak jobban orulne


gondolom ami arban sem sokkal tobb


AMD meg mindeg VRM mel kuzd?

vagy intel is? Mert ez volt oskorban is amd nel mindeg alaplapokal volt a gond tuning nelkul is


mi valtozott akkor mi lett jobb? Ha most meg mindeg alaplappal van a gond


intelnel azert ez nem volt igy es szerintem most sincs ocska roncsban is elmentek csucs procik tuning nelkul, vagy meg minimalis tuningal is

2020. ápr. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%

X570 és B450 jelölés a chipsetre vonatkozik, nem a VRM-re /facepalm.

Természetesen a tomahawk nyer, ahogy pl a B450-A Pro is jobb, mint a X570-A Pro, mert nem a chipsetet kell nézni. Dehát ugye aki a marketingen elakad, annak ezt nehéz felfognia.

2020. ápr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#4 nem tudom nekem szantad e de en se chipsetre gondoltam hanem arra hogy amd procit nem lehet minden amd lapban hasznalni hiaba tamogatja papiron (ez volt FX prociknal is, de hasonlo volt Phenomoknal is, mindenki sirt hogy nem jo az amd megis nagyon szerette)


mig intelnel ilyen van? De most komolyan? amd hez kepest % osannkifejezve? 0,00000001%?

2020. ápr. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Lófszt nyer a tonahawk,ne hülyítsd már a jónépet.15 ezer árkülönbség is van köztük,továbbá a vrm se rosszabb semmivel sem.
2020. ápr. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


de sokkal jobb a hangzasa meg kinezete

2020. ápr. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

6#


Bizonyíték?

2020. ápr. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

az hogy van rajta venti a TomaHawk-on meg nincs

ez a bizonyitek

2020. ápr. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Na, megint megy a fröcsögés a hozzánemértőktől. Itt van egy videó a hardware unboxedtól, akik elég profik a hardverek összehasonlításában. Ők tesztelték ezt a konkrét alaplapot, és a budget opciók között is borzalmasan teljesített.

[link]


Meg nem tudom minek beszéltek arról, hogy a tomahawk nem kompatibilis, mikor már csak a tomahawk max kapható, ami kifejezetten arra van, hogy a dobozból már támogatja a 3. gent.


Akinek nincs kedve teszteket nézegetni, annak itt van egy gyors videó egy profi OC-s villamosmérnök sráctól, aki gyorsan értékeli az összes am4 lapot.

https://www.youtube.com/watch?v=ti38JS8RuPU

2020. ápr. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!