Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A videokarim pcie csatalkozófe...

A videokarim pcie csatalkozófelülete sérült. Két helyen az arany (? ) csíkokból letört két darabka és gondolom ezért nem jön be a kép. Hogyan tudnám itthon megbarkácsolni, a két kis csíkot pótolni?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 8. 19:37
 1/5 anonim válasza:

Ha ez kérdés akkor sehogy.

De még egy hozzáértőnek is nehézkes.

2020. ápr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy sérült? Nem mindegyik helyen kell lennie arany érintkezőnek, illetve az első(vagy az utolsó, ahogy nézzük) általában fele akkora mint a többi. Egészségtelennek néz ki, de nem az.
2020. ápr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy sérült meg..? =8()
2020. ápr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 CspCsj ***** válasza:

Vannak szándékosan rövidebbre gyártott érintkezők: (a PCIe hot-swap tulajdonsága miatt)

[link]

[link]

2020. ápr. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazatok lesz. Tudjátok az történt hogy itthon problémàztak hogy túl sok áramot eszik ezért háték után kiszedtem aztán majd újra vissza. Ezt úgy hálálta meg hogy egyszer amikor visszatettem kettőt csipogott aztán nem adott be képet most újra beletettem évek teltek el Most vagy kilencet csipogott és persze nincs kép. Egy prof rajzprogramban rajzolgatnék, szeretnék megtanulni logót tervezni. Gondoltam az alaplapi (Asrock G41M VS3 R2.0) videkártya kevés hozzá. Elég egyáltalán? (Már nem tűzre vetni gondoltam :D ) Kérdés hogy az asus videokártya vagy a pcie csatlakozó ment e tönkre? És ezt hogyan tudhatnám meg?
2020. ápr. 9. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!