Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért crashelnek ki a játékok...

Kupicalajos kérdése:

Miért crashelnek ki a játékok mióta ramot bővítettem?

Figyelt kérdés
Eddig volt egy Crusial DDR4 2133MHz 8Gb és vettem mellés egy CSX DDR4 2133MHz 8Gb ramot és mióta betettem azóta random kilép néhány játék pl World of tanks, For Honor de pls CS:GO Streameléssel együtt simán ment de az említett 2 játék egyszer csak megfagy és bezáródik.
2020. ápr. 9. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lefuttatnék egy Memtest86-t, úgy hogy csak a hibásnak vélt RAM van benne.

Bár szerintem elég egyértelmű a probléma, garanciás cserét érdemes meglépni.

2020. ápr. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#1 +1


amugy erdemesebb ha Dual KIT re cserelsz vagy 2 egyformat veszel (vagy meglevot vettel voln megegyet)


de hibas lehet az uj ram (rosszabb ha az alaplap hibas...)

2020. ápr. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hova tetted be? Betartottad a gyártói utasítást a memóriahelyek feltöltésével kapcsolatban? Nem csak választok egyet és benyomom alapon kell (kéne) csinálni. Gyengébb, olcsóbb lapoknál ez is könnyen okozhat gondot.


Memtest javasolt, de én úgy csinálnám, hogy először csak az új ramot raknám be az alaplap első memória helyére, úgy terhelni, ha minden rendben, visszarakni mellé a másikat (régit) 1. és 2. helyre és megint leterhelni.

Ha memtest alatt elszáll a gép, akkor jó eséllyel hibás a ram modul és postázhatod is vissza.

2020. ápr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A gépem folyton kékhalált kapott meg újraindúlt kivettem az új ramot de a gépem teljesen belassult, mindentől kifagy meg az ssd amin a windows van full lassú. Alig indúl a gépem. 10 évet öregedett kb 6 óra alatt. Ujrarakom aztán lássuk mi lesz.
2020. ápr. 10. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!